Bolesław Duzowski, Maria Dominik i Pianka Gdynia najlepsi w 13. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Leśniewie!

6 marca 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie odbył się trzynasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 105 zawodników w tym 2 kobiety z 21 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Bolesława Duzowskiego (Pianka Gdynia) przed Marcinem Piontke (Kłos Werblinia) oraz Ryszardem Dawińdziak (Białogóra). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Pianka Gdynia grająca w składzie: Bolesław Duzowski, Bogdan Somkowski, Stanisław Jurkiewicz oraz Kazimierz Ruszczyk przed drużyną Kłos Werblinia oraz ekipą OSP Gnieżdżewo. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Maria Dominik (Kłos Werblinia).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 13 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Duzowski Bolesław Pianka Gdynia
2. Piontke Marcin Kłos Werblinia
3. Dawińdziak Ryszard Białogóra
4. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo
5. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo
6. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
7. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
8. Miszka Bogdan Remus Żelistrzewo
9. Skóra Dariusz OSP Mrzezino
10. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo
11. Treder Zenon Dragon Gdynia
12. Pipke Stanisław LZS Sokół Strzelno
13. Matysiak Marian Dragon Gdynia
14. Pierszewski Tadeusz Karo Starzyno
15. Adas Mateusz Szpela Władysławowo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 13 turnieju:

l.p. Drużyna
1. Pianka Gdynia
2. Kłos Werblinia
3. OSP Gnieżdżewo
4. Białogóra
5. Gran Krokowa
6. Szpela Władysławowo
7. Dragon Gdynia
8. OSP Mrzezino
9. Kontra Radoszewo
10. Walety Bolszewo


Czołówka klasyfikacji indywidualnej po trzynastu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Dawińdziak Ryszard Białogóra
4. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
5. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
6. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
7. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
8. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
9. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
10. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
11. Radtke Marek Kontra Radoszewo
12. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
13. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
14. Semmerling Bogdan Darzlubie
15. Lanc Jan Brzozaki Mechowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po trzynastu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Pianka Gdynia
3. Szpela Władysławowo
4. Dragon Gdynia
5. Walety Bolszewo
6. Białogóra
7. Remus Żelistrzewo
8. Karo Starzyno
9. Kaszubska Baśka Puck
10. OSP Mrzezino

Następny turniej odbędzie się 19 marca (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Gnieżdżewie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC02189zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę Pianka Gdynia

Categories: Sport