Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce na 2018 rok

Mistrzostwa zostały rozegrane w dniu 17 czerwca 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali medale i upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Nagrody wręczał Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk.

WYNIKI:

Bieg 100 m kobiet

Msc.

Nazwa zawodniczki:

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Duraj Dominika

2005

Połchowo

12,9

2

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

13,0

3

Seniora Tatiana

2004

Puck

13,2

4

Pawlina Julia

2001

Puck

13,3

5

Richert Dominika

2004

Gdynia

14,6

6

Bonk Aneta

1995

Strzelno

14,7

7

Białk Nikola

2002

Łebcz

14,8

8

Rambiert Jessica

2001

Starzyński Dwór

16,0

9

Margol Magdalena

1985

Łebcz

16,7

Bieg 200 m kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Duraj Dominika

2005

Połchowo

26,7

2

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

27,9

3

Seniora Tatiana

2004

Puck

28,1

4

Richert Dominika

2004

Gdynia

31,6

5

Waz Julianna

2003

Łebcz

33,5

6

Hildebrandt Małgorzata

2005

Mrzezino

33,6

7

Hintzke Wiktoria

2002

Starzyński Dwór

34,8

8

Margol Magdalena

1985

Łebcz

35,8

9

Bradtke Natalia

2001

Starzyński Dwór

40,5

Bieg 800 m kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Duraj Dominika

2005

Połchowo

2:27,1

2

Pawlina Julia

2001

Puck

2:30,0

3

Kowalska Martyna

2002

Łebcz

3:14,3

4

Romanik Marta

1978

Łebcz

3:19,2

5

Hintzke Wiktoria

2002

Starzyński Dwór

3:59,9

6

Rambiert Aleksandra

2002

Starzyński Dwór

4:28,5

Skok w dal kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

4,36

2

Bonk Aneta

1995

Strzelno

4,18

3

Białk Nikola

2002

Łebcz

4,10

4

Kowalska Martyna

2002

Łebcz

3,60

5

Rambiert Aleksandra

2002

Starzyński Dwór

3,52

6

Romanik Marta

1978

Łebcz

3,44

7

Hildebrandt Małgorzata

2005

Mrzezino

3,35

8

Maszota Marta

1991

Starzyński Dwór

2,96

Pchnięcie kulą kobiet (4)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

9,72

2

Rambiert Jessica

2001

Starzyński Dwór

7,55

3

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

7,43

4

Renusz Irena

1956

Mieroszyno

6,89

5

Prena Katarzyna

1981

Łebcz

5,58

6

Bradtke Natalia

2001

Starzyński Dwór

4,85

Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Romanik Marta

1978

Łebcz

14,90

2

Margol Magdalena

1985

Łebcz

11,17

3

Maszota Marta

1991

Starzyński Dwór

11,12

4

Pal Zuzanna

2002

Łebcz

11,05

5

Bradtke Natalia

2001

Starzyński Dwór

6,50

Rzut dyskiem kobiet (1)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

28,02

2

Renusz Irena

1956

Mieroszyno

22,43

3

Rambiert Jessica

2001

Starzyński Dwór

15,92

4

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

15,77

PK

Romanik Marta

1978

Łebcz

14,05

5

Hintzke Wiktoria

2002

Starzyński Dwór

11,62

PK

Margol Magdalena

1985

Łebcz

8,47

Skok wzwyż kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Bonk Aneta

1995

Strzelno

120

2

Rambiert Aleksandra

2002

Starzyński Dwór

115

3

Waz Julianna

2003

Łebcz

110

4

Maszota Marta

1991

Starzyński Dwór

105

Bieg 100 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Oss Mateusz

2001

Połczyno

10,9

2

Ferra Daniel

2002

Strzelno

11,2

3

Sikorski Dawid

2000

Strzelno

11,6

4

Hewelt Mikołaj

2002

Puck

11,6

5

Dusza Michał

1996

Łebcz

12,2

6

Wesserling Cezary

2004

Puck

12,3

7

Zaliński Dawid

2003

Błądzikowo

12,4

8

Morzuch Dariusz

2003

Gdynia

12,6

9

Maszota Szymon

1996

Starzyński Dwór

13,1

10

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

14,2

11

Oss Rafał

1974

Połczyno

14,8

12

Rambiert Dariusz

2005

Starzyński Dwór

16,5

Bieg 200 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Oss Mateusz

2001

Połczyno

22,4

2

Ferra Daniel

2002

Strzelno

22,9

3

Hewelt Mikołaj

2002

Puck

23,7

4

Jaskułka Artur

2000

Swarzewo

24,5

5

Zaliński Dawid

2003

Błądzikowo

25,3

6

Morzuch Dariusz

2003

Gdynia

25,4

7

Wesserling Cezary

2004

Puck

25,5

8

Smerczak Jakub

1995

Łebcz

25,8

9

Dusza Michał

1996

Łebcz

26,0

10

Groenwald Mikołaj

2003

Połczyno

26,6

11

Drzeżdżon Daniel

1987

Starzyński Dwór

27,9

Bieg 400 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Krzysztofik Dariusz

1995

Połchowo

0:54,4

2

Marczyński Piotr

2002

Błądzikowo

0:55,2

3

Zaliński Dawid

2003

Błądzikowo

0:57,5

4

Chyła Grzegorz

2001

Strzelno

0:59,8

5

Groenwald Mikołaj

2003

Połczyno

1:04,2

6

Marzejon Rafał

1994

Błądzikowo

1:05,2

7

Blok Mateusz

1992

Łebcz

1:07,2

8

Jaskułka Antoni

2006

Swarzewo

1:08,0

9

Grubba Szymon

1999

Starzyński Dwór

1:08,4

10

Drzeżdżon Daniel

1987

Starzyński Dwór

1:12,1

Bieg 1000 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kwiatkowski Mariusz

2000

Puck

2:42,1

2

Gaffke Mateusz

2000

Brzyno

2:43,1

3

Szweda Michał

2000

Celbowo

2:52,7

4

Mollin Bartłomiej

1978

Strzelno

2:54,0

5

Cuprjak Artur

2001

Połczyno

3:00,7

6

Groenwald Jacek

1973

Połczyno

3:03,1

7

Gaffke Maciej

2004

Lubkowo

3:10,2

8

Chyła Grzegorz

2001

Strzelno

3:31,5

9

Hejnowski Marek

1981

Połchowo

3:49,1

10

Rambiert Krzysztof

2004

Starzyński Dwór

3:55,8

11

Chojnowski Dominik

2005

Łebcz

3:57,4

12

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

3:58,6

13

Gil Piotr

1976

Łebcz

4:09,6

Skok w dal mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Sikorski Dawid

2000

Strzelno

6,04

2

Jaskułka Artur

2000

Swarzewo

5,94

3

Dalecki Kordian

2000

Mrzezino

5,88

4

Krzysztofik Dariusz

1995

Połchowo

5,87

5

Drzeżdżon Daniel

1987

Starzyński Dwór

5,43

6

Groenwald Jacek

1973

Połczyno

5,43

7

Marczyński Piotr

2002

Błądzikowo

5,19

8

Ferra Daniel

2002

Strzelno

5,18

9

Smerczak Jakub

1995

Łebcz

5,04

10

Maszota Szymon

1996

Starzyński Dwór

4,83

11

Laskowski Artur

1993

Połchowo

4,75

12

Blok Mateusz

1992

Łebcz

4,55

13

Hejnowski Marek

1981

Połchowo

4,40

14

Rohraff Adam

1996

Strzelno

4,30

15

Marzejon Rafał

1994

Błądzikowo

4,28

16

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

4,21

17

Chojnowski Dariusz

2005

Łebcz

3,94

18

Jaskułka Antoni

2006

Swarzewo

3,92

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Darga Marcin

1989

Starzyno

15,82

2

Potrykus Maciej

1983

Połczyno

13,25

3

Rendaszka Rafał

1998

Rumia

12,70

4

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

11,70

5

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

11,38

PK

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

11,32

6

Krukowski Marek

1999

Mieroszyno

11,24

7

Skwiercz Mateusz

1994

Mechowo

10,91

8

Jarmulewski Mariusz

1988

Mieroszyno

10,72

9

Miłosz Adam

1972

Połczyno

10,09

10

Potracki Dariusz

1983

Połczyno

9,65

11

Margoll Robert

1974

Łebcz

9,38

12

Dettlaff Sylwester

1984

Łebcz

8,96

13

Hapka Paweł

1994

Strzelno

8,60

14

Szornak Artur

1995

Starzyński Dwór

8,56

15

Wójcik Rafał

1977

Mieroszyno

8,54

16

Mislisz Piotr

1964

Osłonino

8,18

17

Rambiert Krzysztof

2004

Starzyński Dwór

7,95

18

Helman Mateusz

2004

Łebcz

7,82

19

Rohraff Adam

1996

Strzelno

7,80

20

Rambiert Paweł

1974

Starzyński Dwór

7,70

21

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

6,82

22

Korthals Bernard

1965

Połczyno

6,62

23

Sobolewski Nikodem

2007

Łebcz

2,71

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Darga Marcin

1989

Starzyno

46,10

2

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

45,73

3

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

43,25

4

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

40,97

5

Hejnowski Marek

1981

Połchowo

37,03

6

Szornak Rafał

Starzyński Dwór

32,93

7

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

31,50

8

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

30,40

9

Krzysztofik Dariusz

1995

Połchowo

29,98

10

Chyła Grzegorz

2001

Strzelno

29,50

11

Mislisz Piotr

1964

Osłonino

28,68

12

Darga Stanisław

1995

Połchowo

27,95

13

Margol Robert

1974

Łebcz

24,31

14

Hapka Paweł

1994

Strzelno

22,38

15

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

22,17

16

Hincke Ernest

2000

Starzyński Dwór

12,93

17

Sobolewski Nikodem

2007

Łebcz

11,45

18

Romanik Mikołaj

2006

Łebcz

10,55

19

Margol Kacper

2010

Łebcz

9,40

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Darga Marcin

1989

Starzyno

49,65

2

Randaszka Rafał

1998

Rumia

43,88

3

Skiwercz Mateusz

1994

Mechowo

41,95

4

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

33,71

5

Jarmulewski Mariusz

1988

Mieroszyno

33,37

6

Dettlaff Sylwester

1984

Łebcz

32,42

7

Potrykus Maciej

1983

Połczyno

31,06

8

Potracki Dariusz

1983

Połczyno

30,36

9

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

28,71

10

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

26,53

11

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

26,06

12

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

23,43

13

Hapka Paweł

1994

Strzelno

21,41

14

Margol Robert

1974

Łebcz

21,41

15

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

18,63

16

Szornak Artur

Starzyński Dwór

18,21

17

Maszota Kamil

Starzyński Dwór

14,88

Rzut młotem mężczyzn (7)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

42,90

2

Jarmulewski Mariusz

1988

Mieroszyno

39,32

3

Ceszke Błażej

1989

Strzelno

38,18

4

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

33,99

5

Potracki Dariusz

1983

Połczyno

31,48

6

Groenwald Fabian

1980

Połczyno

26,05

7

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

25,40

8

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

21,80

9

Dettlaff Sylwester

1984

Łebcz

21,21

10

Miłosz Adam

1972

Połczyno

21,00

11

Szornak Artur

1995

Starzyński Dwór

19,57

12

Korthals Bernard

1965

Połchowo

17,67

13

Hintzke Ernest

2000

Starzyński Dwór

7,92

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

52,05 (5 kg)

Skok wzwyż mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Sikorski Dawid

2000

Strzelno

175

2

Jaskułka Artur

2000

Swarzewo

165

3

Groenwald Jacek

1973

Połczyno

150

4

Grubba Szymon

1999

Starzyński Dwór

140

5

Skiwercz Mateusz

1994

Mechowo

130

6

Romanik Mariusz

Łebcz

130

7

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

130

8

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

125

8

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

125

8

Rohraff Adam

1996

Strzelno

125

11

Rambiert Paweł

Starzyński Dwór

125

12

Rambiert Krzysztof

2004

Starzyński Dwór

115

Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc.

Nazwa drużyny

Wynik:

1

LKS Puck

49,4

2

Strzelno

54,7

3

Łebcz

55,9

4

Starzyński Dwór

59,1

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MISTRZOSTW

Msc.

Nazwa drużyny:

Punkty

1

ŁEBCZ

128

2

STRZELNO

127

3

STARZYŃSKI DWÓR

107

4

POŁCZYNO

71

5

MIEROSZYNO

62

6

POŁCHOWO

46

7

SWARZEWO

41

8

MRZEZINO

37

9

STARZYNO

27

10

BŁĄDZIKOWO

24

11

MECHOWO

14

12

CELBOWO

9

13

OSŁONINO

2

Categories: baner,foto,PRIORYTET,Sport,video