Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Ziemnym

W dniu 03 czerwca 2018 roku na kortach tenisowych przy hotelu Wieniawa w Rekowie Górnym Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w Tenisie Ziemnym Kobiet i Mężczyzn.

Szesnastu mężczyzn grało systemem „do dwóch przegranych meczy” a pięć kobiet grało systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcami zostali: wśród kobiet, Alicja Szopa – Strzelno a w kategorii mężczyzn, Stanisław Popel – Swarzewo. Zespołowo zwyciężył zespół Strzelna przed drużynami Łebcza i Swarzewa.

Czołowa trójka w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn otrzymała pamiątkowe statuetki oraz upominki rzeczowe. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary.

WYNIKI KOBIET:

  1. Jednachowska Sylwia – Lesnau Katarzyna 5 : 7

  2. Czaja Joanna – Grubba Sabina 6 : 0

  3. Szopa Alicja – Lesnau Katarzyna 6 : 0

  4. Czaja Joanna – Jednachowska Sylwia 6 : 0

  5. Szopa Alicja – Grubba Sabina 6 : 0

  6. Czaja Joanna – Lesnau Katarzyna 6 : 0

  7. Jednachowska Sylwia – Grubba Sabina 6 : 2

  8. Szopa Alicja – Czaja Joanna 6 : 0

  9. Lesnau Katarzyna – Grubba Sabina 6 : 1

  10. Szopa Alicja – Jednachowska Sylwia 6 : 0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KOBIET

  1. Szopa Alicja Strzelno

  2. Czaja Joanna Połczyno

  3. Lesnau Katarzyna Mieroszyno

  4. Jednachowska Sylwia Łebcz

  5. Grubba Sabina Starzyński Dwór

WYNIKI MĘŻCZYZN

  1. Mach Robert – Białk Krzysztof 0 : 6

  2. Popel Stanisław – Blok Krystian 6 : 0

  3. Licau Wojciech – Kloka Adam 2 : 6

  4. Drzeżdżon Adam – Mach Mariusz 6 : 1

  5. Grubba Rafał – Żaczek Julian 1 : 6

  6. Kloka Marek – Piper Łukasz 6 : 0

  7. Kupferschmidt Jacek – Grandicki Przemysław 6 : 0

  8. Magrean Piotr – Potrykus Dariusz 2 : 6

  9. Blok Krystian – Licau Wojciech 6 : 4

  10. Mach Mariusz – Grubba Rafał 6 : 0

  11. Piper Łukasz – Mach Robert 6 : 1

  12. Grandicki Przemysław – Magrean Piotr 6 : 1

  13. Popel Stanisław – Kloka Adam 6 : 3

  14. Drzeżdżon Adam – Żaczek Julian 1 : 6

  15. Kloka Marek – Białk Krzysztof 6 : 1

  16. Kupferschmidt Jacek – Potrykus Dariusz 2 : 6

  17. Kloka Adam – Mach Mariusz 6 : 0

  18. Blok Krystian – Drzeżdżon Adam 2 : 6

  19. Piper Łukasz – Kupferschmidt Jacek 1 : 6

  20. Popel Stanisław – Żaczek Julian 6 : 1

  21. Kloka Marek – Potrykus Dariusz 2 : 6

  22. Białk Krzysztof – Grandicki Przemysław 6 : 4

  23. Kupferschmidt Jacek – Białk Krzysztof 6 : 7 (4 : 7)

  24. Drzeżdżon Adam – Kloka Adam 2 : 6

  25. Kloka Adam – Kloka Marek 0 : 6

  26. Żaczek Julian – Białk Krzysztof 7 : 6 (7 : 4)

  27. Kloka Marek – Żaczek Julian 6 : 1

FINAŁ

Popel Stanisław – Potrykus Dariusz 7 : 6 (8 : 6)

o III miejsce

Kloka Marek – Potrykus Dariusz 6 : 1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MĘŻCZYZN

1. Popel Stanisław Swarzewo

2. Kloka Marek Połchowo

3. Potrykus Dariusz Strzelno

4. Żaczek Julian Strzelno

5. Białk Krzysztof Strzelno

5. Kloka Adam Połchowo

7. Drzeżdżon Adam Łebcz

7. Kupferschmidt Jacek Swarzewo

9. Grandicki Przemysław Łebcz

9. Mach Mariusz Werblinia

9. Piper Łukasz Swarzewo

9. Blok Krystian Łebcz

13. Mach Robert Werblinia

13. Licau Wojciech Mieroszyno

13. Magrean Piotr Mieroszyno

13. Grubba Rafał Starzyński Dwór

KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

  1. Strzelno 50 pkt

  2. Łebcz 36

  3. Swarzewo 32

  4. Mieroszyno 32

  5. Połchowo 30

  6. Starzyński Dwór 20

  7. Połczyno 18

  8. Werblinia 18

Categories: baner,PRIORYTET,Rekowo Górne,Sołectwa,Sport