Noc Harry’ego Pottera w Mrzezinie

W nocy z 3 na 4 lutego Zespół Szkół w Mrzezinie zamienił się w Hogwart. Aby się do niego dostać, trzeba było przejść przez Peron 9 3/4. Od godziny 19:00 uczniowie klas zarówno podstawowych, jak i gimnazjalnych zajmowali się m.in. budowaniem kartonowego Hogwartu, ściganiem się na miotłach i przeglądaniem książek o Harrym. Na lekcji o eliksirach Prof. Snape zaprezentował uczniom ciekawe eksperymenty. Jak zwykle Hermiona wiedziała wszystko lepiej… 😉 Konkurs wiedzy na temat powieści J. K. Rowling utwierdził nas w przekonaniu, że uczniowie wiedzą wszystko o przygodach Harry’ego. Na sam koniec zabaw obejrzeliśmy wspólnie wybrany prze uczniów film o naszym bohaterze. Pieczę nad uczniami Hogwartu sprawowały: Basia Chludzińska, Sylwia Rychlicka oraz Anna Król. A wszystko po to, żeby pokazać, że biblioteka to fajne miejsce i można tu ciekawie spędzić czas!
Zapraszamy do biblioteki!

Wybierz interesujący układ