Wigilijna wieczerza Kół Gospodyń Wiejskich 2017

Już po raz 17. delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z całego Powiatu Puckiego zebrały się w Władysławowie by podzielić się opłatkiem i złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia. Przy wigilijnym stole nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka oraz Burmistrza Władysławowa Romana Kużel. Spotkanie umilały kolędy śpiewane przy akompaniamencie trąbek, puzonu oraz tuby. A cóż by to była za wigilia bez Świętego Mikołaja, który w tym roku zaskoczył wszystkich najnowszym transportem prosto z Biedronki w towarzystwie doborowej obstawy. Nie zapominajmy jednak o paniach z KGW Władysławowo – uraczyły przybyłych gości pyszną kolacją, a także zapewniły salwy śmiechu na sali pomagając Świętemu rozdać prezenty.

 

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

Wybierz interesujący układ