ZAKOŃCZONO ZADANIA INWESTYCYJNE

W miesiącu listopadzie zakończono następujące zadania inwestycyjne: * przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rekowo Górne, * budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami ul. Cichej w Połczynie „BIS”, * ustawienie 2 agregatów prądotwórczych w Starzynie (przy przepompowniach ścieków).

  • przebudowa odcinka sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Rekowo Górne o długości ca 693 m, wykonana przez Przedsiębiorstwo Inżynieryjne „Półwysep” z Redy.
  • budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami ul. Cichej w Połczynie „BIS” o długości: sieć 360 mb, przyłącza 197 mb, wykonana przez Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne „WODMEL” z siedzibą w Wejherowie
  • ustawienie 2 agregatów prądotwórczych w Starzynie (przy przepompowniach ścieków) – wykonawca firma Delta Power z Gdyni.

Wybierz interesujący układ