Zapraszamy 5.04.2014 na urodzinowy pobór krwi i po dziecięcy dywanik do Połchowa

Dnia 5 kwietnia 2014r. (sobota) w godz. 8: 30 – 12: 30 przy Wiejskim Klubie kultury w Połchowie odbędzie się wyjątkowy pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK.
Prezes klubu Marcin Sikora informuje, że to pobór z okazji 5-tych urodzin Kaszubskiego Klubu HDK, na których będą docenieni nie tylko krwiodawcy. Równocześnie przeprowadzimy akcję „Dziecięcy Dywanik” organizowaną przez Fundację Pomocy Dzieciom i Młodzieży INSTRUMENTAL, z którą nasz klub nawiązał ścisłą współpracę. Tego dnia każdy mieszkaniec Gminy Puck posiadający dziecko lub osoby (organizacje) pracujące z dziećmi otrzymają dziecięce dywaniki. Na ten cel przeznaczone zostanie 800 nowych dywaników dziecięcych różnego rodzaju i wymiaru – podkreśla prezes Fundacji Adam Dudojć.

Wszystkich Serdecznie zapraszamy.

hdk-1

hdk-2

hdk-0

Wybierz interesujący układ