Żelistrzewo: Mistrzostwa Gminy Puck w Szachach (25.02.2018)

W dniu 25 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Żelistrzewie Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przeprowadził Mistrzostwa Gminy Puck w Szachach. Mistrzostwa przeprowadzone zostały w klasyfikacji indywidualnej kobiet i mężczyzn oraz w klasyfikacji zespołowej. Zawodnicy oraz zespoły za zajęcie miejsc od I do III otrzymali upominki rzeczowe oraz puchary.

KLASYFIKACJA                                        

         MĘŻCZYŹNI    

Msc. Zawodnik Miejscowość:
1 Wikowski Marcel Żelistrzewo
2 Willa Andrzej Smolno
3 Gajdamowicz Łukasz Łebcz
4 Gill Piotr Łebcz
5 Falkowski Tadeusz Leśniewo
6-8 Kupferschmidt Jacek Swarzewo
Falkowski Daniel Starzyno
Szczur Stanisław Strzelno
9-17 Gajdamowicz Szymon Łebcz
Sylwestrzak Zbigniew Połchowo
Koziróg Henryk Swarzewo
Falkowski Marcin Starzyno
Bresiński Stanisław Żelistrzewo
Kwidziński Hubert Łebcz
Klein Krystian Starzyński Dwór
Groenwald Jacek Połczyno
Wikowski Grzegorz Żelistrzewo
18 Kwidziński Andrzej Łebcz
19-28 Kulpa Łukasz Rekowo Górne
Pliński Jacek Połchowo
Gojke Maksymilian Sławutowo
Ferra Bogdan Swarzewo
Gojke Krystian Sławutowo
Jeka Waldemar Połczyno
Karczewski Mieczysław Mieroszyno
Strójwąs Mateusz Mieroszyno
Dettlaff Wiesław Łebcz
Falkowski Kamil Starzyno
29-31 Groenwald Mikołaj Połczyno
Rompca Kamil Starzyński Dwór
Dettlaff Norbert Łebcz
32-35 Koper Zygmunt Błądzikowo
Marzejon Grzegorz Błądzikowo
Gojke Szczepan Sławutowo
Zielke Mariusz Starzyński Dwór
36 Marzejon Rafał Błądzikowo                                                               


KOBIETY

Msc. Zawodniczka Miejscowość:
1 Gojke Małgorzata Sławutowo
2 Kulpa Natalia Rekowo Górne
3 Lessnau Anna Połczyno
4-9 Gajdamowicz Kinga Łebcz
Ferra Halina Swarzewo
Gaffke Sylwia Starzyński Dwór
Ławniczak Justyna Połczyno
Jeka Angelika Strzelno
Karczewska-Strójwąs Wioletta Mieroszyno
10 Wicka Grażyna Starzyński Dwór
11-14 Łukowska Joanna Błądzikowo
Lessnau Agata Połczyno
Łukowska Anna Błądzikowo
Baran Katarzyna Łebcz
15 Strójwąs Martyna Mieroszyno
16 Jeka Natalia Strzelno
17 Waz Julia Łebcz

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Msc. Drużyna Pkt.
1 ŁEBCZ 54
2 SWARZEWO 40
3 ŻELISTRZEWO 33
4 POŁCZYNO 32
5 STRZELNO 31
6 SŁAWUTOWO 30
7 STARZYŃSKI DWÓR 27
8 REKOWO GÓRNE 26
9 STARZYNO 24
10-11 MIEROSZYNO 22
SMOLNO 22
12 LEŚNIEWO 17
13 POŁCHOWO 12
14 BŁĄDZIKOWO 9,5

Categories: baner,foto,PRIORYTET,Sołectwa,Sport,video,Żelistrzewo