Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Darzlubie: Egzamin gimnazjalny 2016

Darzlubie: Egzamin gimnazjalny 2016

W dniu 18 kwietnia rozpoczął się dla gimnazjalistów w całej Polsce egzamin gimnazjalny. Uczniowie musieli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu Historii i Wiedzy o Społeczeństwie w części humanistycznej. Egzamin rozpoczął się od godz. 9:00. Egzamin z języka polskiego rozpoczął się od godz. 11:00. Kolejnym etapem egzaminu będzie część matematyczno-przyrodnicza, podzielona na egzamin z zakresu przedmiotów przyrodniczych i matematyki. Egzamin z części matematyczno-przyrodniczej rozpocznie się egzaminem z zakresu przedmiotów przyrodniczych 19 kwietnia (wtorek) o godz. 9:00 Sprawdzian z matematyki zaś od godz. 11.00. Trzecim, a zarazem ostatnim etapem egzaminu, będzie test sprawdzający wiedzę z zakresu znajomości wybranego języka obcego. Egzamin podstawowy rozpocznie się o godz. 9:00, a rozszerzony o 11:00. Odbędzie się on 20 kwietnia (środa). Wyniki swoich egzaminów uczniowie poznają 17 czerwca 2016. Wszystkim gimnazjalistom Życzymy połamania długopisu!

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6275205450367147345]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content