Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy

Zapraszamy do udziału w projekcie „Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy” w ramach którego można otrzymać dofinansowanie do kursów i szkoleń, które prowadzą do nabycia kwalifikacji.

Od 3 września w każdy czwartek w godzinach od 10 do 17 będzie można osobiście spotkać się w Urzędzie Gminy ze Specjalistą do spraw analizy potrzeb edukacyjnych, który w ramach projektu pomoże w ustaleniu najlepszej ścieżki rozwoju osobistego.

Ze strony www.gmina.puck.pl  oraz w Urzędzie Gminy Puck można pobrać dokumenty rekrutacyjne, które prosimy składać w sekretariacie Urzędu.

Jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy, pracujesz w mikro, małym bądź średnim przedsiębiorstwie, masz powyżej 25 lat zadzwoń w sprawie szczegółów.

Karolina Bigot- 514 722 259 Specjalista do spraw analizy potrzeb edukacyjnych

Dokumenty do pobrania link 

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: