Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy

Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy

Zapraszamy do udziału w projekcie „Nowe kwalifikacje szansą na poprawę sytuacji mieszkańców Gminy Puck na rynku pracy” w ramach którego można otrzymać dofinansowanie do kursów i szkoleń, które prowadzą do nabycia kwalifikacji.

Od 3 września w każdy czwartek w godzinach od 10 do 17 będzie można osobiście spotkać się w Urzędzie Gminy ze Specjalistą do spraw analizy potrzeb edukacyjnych, który w ramach projektu pomoże w ustaleniu najlepszej ścieżki rozwoju osobistego.

Ze strony www.gmina.puck.pl  oraz w Urzędzie Gminy Puck można pobrać dokumenty rekrutacyjne, które prosimy składać w sekretariacie Urzędu.

Jeśli jesteś mieszkańcem naszej gminy, pracujesz w mikro, małym bądź średnim przedsiębiorstwie, masz powyżej 25 lat zadzwoń w sprawie szczegółów.

Karolina Bigot- 514 722 259 Specjalista do spraw analizy potrzeb edukacyjnych

Dokumenty do pobrania link 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content