Problem z nadciśnieniem lub chorobą układu krążenia?

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Puckiego do skorzystania z BEZPŁATNEGO programu rehabilitacji kardiologicznej w ramach projektu „Rehabilitacja kardiologiczna szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Na czym polega rehabilitacja kardiologiczna?
Jej zadaniem jest przywrócenie pacjentowi sprawności fizycznej i psychicznej. Dopasowanie programu rehabilitacji kardiologicznej jest kwestią indywidualną – u niektórych osób konieczne jest skorzystanie z pomocy kilkunastu specjalistów, w tym: kardiologa, dietetyka, fizjoterapeuty i psychologa.
Zapewniamy:
echo serca
próbę wysiłkową
badania laboratoryjne
oraz :
kompleksową rehabilitację kardiologiczną
sesje aktywności fizycznej i sesje psychoedukacyjne
konsultacje z dietetykiem i psychologiem
Zgłoszenie do programu:
Tel. 509 574 877
Ośrodek Rehabilitacji Kardiologicznej
Optima Care Sp. z o.o.
Ul. Żeromskiego 49
81-198 Kosakowo

Wybierz interesujący układ