Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Światowy Dzień bez Samochodu i Roczek Centrum Informacji Turystycznej w Pucku

Światowy Dzień bez Samochodu i Roczek Centrum Informacji Turystycznej w Pucku

Z okazji Światowego Dnia bez Samochodu i pierwszej rocznicy powstania Centrum Informacji Turystycznej w Pucku w dniu 6.06. zorganizowano spotkanie turystów pieszych i rowerzystów w Parku Kulturowym w Rzucewie. Goście pokonali trasę z puckiego rynku do Rzucewa. W osadzie po ciepłym poczęstunku zwiedzano muzeum. O zabytkach, przeszłości Rzucewa opowiadała Pani Danuta Król z Muzeum Archeologicznego z Gdańska. Chętni próbowali swoich sił w zawodach zręcznościowych i w łucznictwie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6023618665063435697]

12331

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content