WYBORY DO SEJMU I SENATU 2019

Postanowienie Nr 82/49/2019 Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 26 września 2019 r. w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Postanowienie Nr 81/49/2019 Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 23 września 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w gminie Puck

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Słupsku I z dnia 16 września 2019 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Puck z dnia 10 września 2019 r. – informacja o numerach oraz granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej w Słupsku z dnia 26 sierpnia 2019 r. w sprawie przyjmowania zgłoszeń okręgowych list kandydatów na posłów i kandydatów na senatorów

Komunikat Okręgowej Komisji Wyborczej w Słupsku z dnia 26 sierpnia 2019 r.

REJESTR WYBORCÓW

Informacja Wójta Gminy Puck z dnia 20 sierpnia 2019 r. w sprawie wyznaczenia na terenie gminy Puck miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych w związku z zarządzonymi na dzień 13 października 2019 r. wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Zasady zgłaszania kandydatów do Obwodowej Komisji Wyborczej w związku z wyborami do Sejmu i Senatu RP

Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 6 sierpnia 2019 r. o okręgu wyborczym w wyborach do sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r.

Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 6 sierpnia 2019 r. w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Reczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

Wybierz interesujący układ