[FOTO] Wystawa prac autorstwa Tomasza Woźniaka

19.11.2014r. w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie odbyło się otwarcie wystawy prac Tomasza Woźniaka. Organizatorem wystawy był Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6084075502605386881]

========================================================================

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck zaprasza na wystawę prac autorstwa Tomasza Woźniaka ? mieszkańca Sławutowa. Otwarcie wystawy odbędzie się 19.11.2014r o godz. 18.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie.