Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO] Wystawa prac autorstwa Tomasza Woźniaka

19.11.2014r. w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie odbyło się otwarcie wystawy prac Tomasza Woźniaka. Organizatorem wystawy był Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

 
[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6084075502605386881]

 

========================================================================

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck zaprasza na wystawę prac autorstwa Tomasza Woźniaka ? mieszkańca Sławutowa. Otwarcie wystawy odbędzie się 19.11.2014r o godz. 18.00 w Wiejskim Klubie Kultury w Sławutowie.

5

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content