Day: 2 listopada, 2018

Wolontariat dla DOMU POMORSKIEGO?2018

Wolontariat dla DOMU POMORSKIEGO?2018 „Wolontariat dla DOMU POMORSKIEGO”, zadanie zrealizowane w 2018 roku przez Towarzystwo Upiększania Miasta Pucka, ma na celu zrównoważoną ochronę dziedzictwa kulturowego

Inwentaryzacja SKARBCA PP. BENEDYKTYNEK w Żarnowcu

Inwentaryzacja SKARBCA PP. BENEDYKTYNEK w Żarnowcu „Inwentaryzacja Skarbca PP. Benedyktynek w Żarnowcu” dobiegała końca. Zadanie zrealizowane w programie Narodowego Instytutu Dziedzictwa WSPÓLNIE dla DZIEDZICTWA w