Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Tłumacz języka migowego w Urzędzie Gminy w Pucku

Urząd  Gminy w Pucku  zapewnia obsługę osób uprawnionych w rozumieniu ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania wykorzystując następujące środki wspierające komunikowanie się:

e-mail: urzad@gmina.puck.pl

fax: (58) 673-27-37

SMS

Urząd Gminy w Pucku  zapewnia również dostęp do usług tłumacza PJM (Polskiego Języka Migowego), SJM (Systemu Językowo-Migowego), SKOGN (System Komunikacji Osób Głuchoniewidomych).

W celu zgłoszenia chęci skorzystania ze świadczenia, prosimy o kontakt na co najmniej 3 dni robocze przed tym zdarzeniem, pod  nr faksu e-mail: urzad@gmina.puck.pl fax: (58) 673-27-37

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

  1. Email lub nr faksu lub nr telefonu
  2. Krótki opis (max 500 znaków) sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy w Pucku , ewentualnie prosimy o podanie nazwy wydziału, który realizuje tę usługę
  3. Termin spotkania (co najmniej na 3 dni robocze przed spotkaniem)
  4. Miejsce spotkania (Urząd Gminy w Pucku ul 10 lutego 29)

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content