Day: 7 lutego, 2020

Mistrzostwach Gminy Puck w Szachach

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Gminy Puck w Szachach. Najlepszym zespołem okazała się drużyna Łebcza, która zwyciężyła w klasyfikacji zespołowej. Indywidualnie wygrali Łukasz Gajdamowicz

Dzień Babci i Dziadka w Gnieżdżewie

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gnieżdżewie przygotowali dziś wyjątkowy występ dla swoich babć i dziadków. Z okazji ich święta najmłodsi zaprezentowali bogaty program artystyczny.

Noworoczne spotkanie na temat oświaty

W Gminie Puck odbyło się noworoczne spotkania Wójta Gminy Puck Tadeusza Puszkarczuka z dyrektorami placówek oświatowych: szkół, przedszkoli i żłobków. Omawiano trwające i nadchodzące inwestycje

Sto łodzi dla pomorskich samorządów

Przedstawiciele 23 samorządów z województwa pomorskiego uczestniczyli w czwartek w podpisaniu deklaracji wspólnego projektu zakupu 100 łodzi żaglowych dla mieszkańców Pomorza. Obiekty mają służyć mieszkańcom