11 turniej Puckiej Ligi Baśki!

28 stycznia 2017 r. w sali WDK w Mechowie odbył się jedenasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2016/2017. W rozgrywkach wzięło udział 109 zawodników (4 kobiet) z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Antoniego Goyka (Karo Starzyno) przed Bogdanem Somkowskim (Bar Pianka Gdynia) oraz Bogdanem Miszka (Zacisze Mosty). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła Szpela Władysławowo przed Barem Pianka Gdynia oraz Remusem Żelistrzewo.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Kazimiera Kędziora (Walety Bolszewo).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 11 turnieju:

lp. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Goyka Antoni Karo Starzyno
2. Somkowski Bogdan Bar Pianka Gdynia
3. Miszka Bogdan Zacisze Mosty
4. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
5. Nadolski Daniel Kłos Werblinia
6. Pionka Henryk Walety Bolszewo
7. Koziróg Ryszard Baśka Białogóra
8. Radtke Marek Kłos Werblinia
9. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
10. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck
11. Jankowski Adam Bar Pianka Gdynia
12. Odwald Henryk Szpela Władysławowo
13. Mudlaff  Wojciech OSP Gnieżdżewo
14. Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo
15. Pipke Stanisław Sokół Strzelno

Czołówka rankingu drużynowego 11 turnieju:

lp. Drużyna
1. Szpela Władysławowo
2. Bar Pianka Gdynia
3. Remus Żelistrzewo
4. Kłos Werblinia
5. Karo Starzyno
6. Walety Bolszewo
7. Sokół Strzelno
8. Zacisze Mosty
9. Bałtyk Władysławowo
10. Bocar Osłonino

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 11 turniejach:

lp. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
2. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
3. Jamrus Jan Baśka Białogóra
4. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
5. Dettlaff Józef Sokół Strzelno
6. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
7. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
8. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
9. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
10. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
11. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
12. Bistram Alojzy Walety Bolszewo
13. Nadolski Daniel Kłos Werblinia
14. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne
15. Koziróg Ryszard Baśka Białogóra

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 11 turniejach:

lp. Drużyna
1. Dragon Gdynia
2. Kłos Werblinia
3. Remus Żelistrzewo
4. Baśka Białogóra
5. Karo Starzyno
6. Bar Pianka Gdynia
7. Szpela Władysławowo
8. Brzozaki Mechowo
9. Rekowianie Rekowo Górne
10. Walety Bolszewo

 

Następny (ósmy) turniej odbędzie się 11 lutego (sobota) o godz. 17:00 w Odargowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

 

zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę Szpeli Władysławowo

Categories: Sport