12 turniej Puckiej Ligi Baśki

11 lutego 2017 r. w Odargowie odbył się dwunasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2016/2017. W rozgrywkach wzięło udział 105 zawodników (4 kobiety) z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Bolesława Jaszke (Remus Żelistrzewo) przed Henrykiem Radtke (Kłos Werblinia) oraz Andrzejem Brzozowskim (Brzozaki Mechowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężył Remus Żelistrzewo przed Brzozakami Mechowo oraz Kłosem Werblinia.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Baśka Białogóra).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 12 turnieju:

lp.

Nazwisko i imię Drużyna
1. Jaszke Bolesław Remus Żelistrzewo
2. Radtke Henryk Kłos Werblinia
3. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
4. Pallach Jan Luzino I
5. Poerling Hubert Karo Starzyno
6. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
7. Klebba Zenon Brzozaki Mechowo
8. Pionka Henryk Walety Bolszewo
9. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
10. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
11. Płotka Jerzy Zacisze Mosty
12. Radtke Marek Kłos Werblinia
13. Pasik Jerzy Asy Kamień
14. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo
15. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno

Czołówka rankingu drużynowego 12 turnieju:

lp.

Drużyna
1. Remus Żelistrzewo
2. Brzozaki Mechowo
3. Kłos Werblinia
4. Baśka Białogóra
5. Karo Starzyno
6. Strzecha Starzyno
7. Szpela Władysławowo
8. Walety Bolszewo
9. Luzino I
10. Bar Pianka Gdynia

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 12 turniejach:

lp.

Nazwisko i imię Drużyna
1. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
2. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
3. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
4. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
5. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
6. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
7. Dettlaff Józef Sokół Strzelno
8. Jamrus Jan Baśka Białogóra
9. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
10. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
11. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
12. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno
13. Radtke Henryk Kłos Werblinia
14. Maszke Andrzej Baśka Białogóra
15. Koziróg Ryszard Baśka Białogóra

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 12 turniejach:

lp.

Drużyna
1. Dragon Gdynia
2. Remus Żelistrzewo
3. Kłos Werblinia
4. Baśka Białogóra
5. Brzozaki Mechowo
6. Karo Starzyno
7. Szpela Władysławowo
8. Bar Pianka Gdynia
9. Rekowianie Rekowo Górne
10. Walety Bolszewo

Następny (trzynasty) turniej odbędzie się 26 lutego (niedziela) o godz. 14:00 w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

zdjęcie przedstawia zwycięzcę turnieju Bolesława Jaszke (Remus Żelistrzewo) wraz z Starostą Powiatu Puckiego Jarosławem Białk.

Categories: Sport