15 turniej Puckiej Ligi Baśki – Leśniewo 25.03.2017

zdjęcie przedstawia najlepszą drużynę zawodów – Brzozaki Mechowo

25 marca 2017 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie odbył się piętnasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2016/2017. W rozgrywkach wzięło udział 112 zawodników (5 kobiet) z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Henryka Szopa (Sokół Strzelno) przed Kazimierzem Kreft (Remus Żelistrzewo) oraz Eugeniuszem Dampc (Walety Bolszewo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyły Brzozaki Mechowo przed Baśką Białogóra oraz OSP Mrzezino.

Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Regina Szymańska (Brzozaki II Mechowo).

Najlepsi zawodnicy oraz zespoły zostały uhonorowane nagrodami rzeczowymi.

Czołówka rankingu indywidualnego 15 turnieju:

 

lp.

Nazwisko i imię Drużyna
1. Szopa Henryk Sokół Strzelno
2. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
3. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo
4. Miszka Bogdan Zacisze Mosty
5. Okulski Antoni Bałtyk Władysławowo
6. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo
7. Drzeżdżon Michał Strzecha Starzyno
8. Radtke Henryk Kłos Werblinia
9. Minga Andrzej Baśka Białogóra
10. Skóra Dariusz OSP Mrzezino
11. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo
12. Jamrus Jan Baśka Białogóra
13. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
14. Jankowski Adam Bar Pianka Gdynia
15. Semmerling Bogdan Darzlubie

 

Czołówka rankingu drużynowego 15 turnieju:

 

lp.

Drużyna
1. Brzozaki Mechowo
2. Baśka Białogóra
3. OSP Mrzezino
4. Remus Żelistrzewo
5. Walety Bolszewo
6. Karo Starzyno
7. Darzlubie
8. Dragon Gdynia
9. Kłos Werblinia
10. Bar Pianka Gdynia

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 15 turniejach:

 

lp.

Nazwisko i imię Drużyna
1. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia
2. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo
3. Radtke Henryk Kłos Werblinia
4. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
5. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
6. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
7. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
8. Jamrus Jan Baśka Białogóra
9. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
10. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo
11. Szopa Henryk Sokół Strzelno
12. Bojka Jerzy Bocar Osłonino
13. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo
14. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
15. Bistram Alojzy Walety Bolszewo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 15 turniejach:

 

lp.

Drużyna
1. Dragon Gdynia
2. Remus Żelistrzewo
3. Kłos Werblinia
4. Brzozaki Mechowo
5. Baśka Białogóra
6. Karo Starzyno
7. Walety Bolszewo
8. Szpela Władysławowo
9. Bar Pianka Gdynia
10. Rekowianie Rekowo Górne

Następny (szesnasty) turniej odbędzie się 8 kwietnia (sobota) o godz. 17:00 w sali MOKSiR w Pucku.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

Categories: Leśniewo,Sołectwa,Sport