8 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

4 lutego 2017 r. w Pucku odbył się 8 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 51 zawodników z 14 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Florian Rambiert (Sokół Strzelno), Wacław Dettlaff (OSP Jastrzębia Góra) oraz Stefan Wittstock (Władysławowo). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężył Sokół Strzelno przed MOKSiR-em Puck oraz Władysławowem.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 8 turnieju:

lp.    Nazwisko i imię    Drużyna
1.    Rambiert Florian    Sokół Strzelno
2.    Dettlaff Wacław    OSP Jastrzębia Góra
3.    Wittstock Stefan    Władysławowo
4.    Muża Jan    MOKSiR Puck
5.    Szczypior Stefan    Mrzezino
6.    Tarnowski Kazimierz    Sokół Strzelno
7.    Nadolski Daniel    Żelistrzewo
8.    Lezner Przemysław    Sokół Strzelno
9.    Głowienka Jan    Darzlubie
10.    Styn Marek    MOKSiR Puck
11.    Pawlicki Andrzej    Władysławowo
12.    Baran Adam    MOKSiR Puck
13.    Kreft Paweł    ZKP Wejherowo
14.    Radtke Marek    Kłos Werblinia
15.    Ludwik Jacek    Sami Swoi Rumia

Czołówka klasyfikacji drużynowej 8 turnieju:

lp.     Drużyna
1.    Sokół Strzelno
2.    MOKSiR Puck
3.    Władysławowo
4.    Mrzezino
5.    Kłos Werblinia
6.    ZKP Wejherowo
7.    Żelistrzewo
8.    OSP Jastrzębia Góra
9.    Dragon Gdynia
10.    Zatoka Puck

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 8 turniejach:

lp.    Nazwisko i imię    Drużyna
1.    Formela Alojzy    Mrzezino
2.    Szczypior Stefan    Mrzezino
3.    Rambiert Florian    Sokół Strzelno
4.    Rohde Zbigniew    Zatoka Puck
5.    Matysiak Marian    Dragon Gdynia
6.    Radtke Piotr    Kłos Werblinia
7.    Muża Jan    MOKSiR Puck
8.    Szreder Władysław    ZKP Wejherowo
9.    Nadolski Daniel    Żelistrzewo
10.    Styn Marek    MOKSiR Puck
11.    Baran Adam    MOKSiR Puck
12.    Miiller Władysław    Kaszubia Starzyno
13.    Ludwik Jacek    Sami Swoi Rumia
14.    Bekisz Zdzisław    Darzlubie
15.    Gafka Andrzej    Zatoka Puck

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 8 turniejach:
lp.     Drużyna
1.    Mrzezino
2.    MOKSiR Puck
3.    Zatoka Puck
4.    Sokół Strzelno
5.    Kłos Werblinia
6.    Władysławowo
7.    Żelistrzewo
8.    ZKP Wejherowo
9.    Dragon Gdynia
10.    Darzlubie

Dziewiąty turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 18 lutego 2017 r. (sobota) o godz. 15:00 w sali (lustrzanej) MOKSiR w Pucku.
Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl
Info: Henryk Radtke

zdjęcie przedstawia indywidualną czołówkę 8 turnieju

Categories: Sport