9 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej 18.02.2017

18 lutego 2017 r. w Pucku odbył się 9 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 51 zawodników z 14 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Piotr Stodolny (Sokół Strzelno), Marek Radtke (Kłos Werblinia) oraz Zygmunt Rohda (MOKSiR Puck). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężył Kłos Werblinia przed Sokołem Strzelno oraz MOKSiRem Puck.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 9 turnieju:

lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
2. Radtke Marek Kłos Werblinia
3. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
4. Radtke Henryk Kłos Werblinia
5. Wejer Henryk Zatoka Puck
6. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra
7. Pawlicki Andrzej Władysławowo
8. Rambiert Florian Sokół Strzelno
9. Formela Alojzy Mrzezino
10. Stenzel Alojzy OSP Jastrzębia Góra
11. Muża Jan MOKSiR Puck
12. Styn Marek MOKSiR Puck
13. Gafka Andrzej Zatoka Puck
14. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
15. Kreft Paweł ZKP Wejherowo

Czołówka klasyfikacji drużynowej 9 turnieju:

lp.

Drużyna
1. Kłos Werblinia
2. Sokół Strzelno
3. MOKSiR Puck
4. Zatoka Puck
5. OSP Jastrzębia Góra
6. Mrzezino
7. ZKP Wejherowo
8. Władysławowo
9. Żelistrzewo
10. Darzlubie

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 9 turniejach:

lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Rambiert Florian Sokół Strzelno
3. Szczypior Stefan Mrzezino
4. Muża Jan MOKSiR Puck
5. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
6. Matysiak Marian Dragon Gdynia
7. Styn Marek MOKSiR Puck
8. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
9. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
10. Pawlicki Andrzej Władysławowo
11. Baran Adam MOKSiR Puck
12. Gafka Andrzej Zatoka Puck
13. Nadolski Daniel Żelistrzewo
14. Wejer Henryk Zatoka Puck
15. Radtke Piotr Kłos Werblinia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 9 turniejach:

lp.

Drużyna
1. Mrzezino
2. MOKSiR Puck
3. Kłos Werblinia
4. Sokół Strzelno
5. Zatoka Puck
6. Władysławowo
7. ZKP Wejherowo
8. Żelistrzewo
9. Dragon Gdynia
10. Darzlubie

Dziewiąty turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 5 marca 2017 r. (niedziela) o godz. 15:00 w sali WDK w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke

Categories: Sport