Dzień otwarty „Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa” – bezpłatne badania

W dniach 16-20 października 2017 roku Fundacja „Z uśmiechem przez życie” we współpracy z Gabinetem stomatologicznym MezoDent  Medycyna estetyczna &Stomatologia we Władysławowie przy ul. Rybackiej 8B/U2, organizuje Dzień otwarty „Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa”.

W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka:

– osoby palące,

– osoby nadużywające alkoholu,

– osoby powyżej 40 roku życia,

– osoby uwarunkowane genetycznie


Zapisy na badania pod numerem telefonu: 782 274 905

Plakat profilaktyka -16-20.10.2017_01

Wybierz interesujący układ