Gmina Puck: Stypendia w Roku Szkolnym 2017 / 2018

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI STYPENDIALNEJ Z DNIA 5 października 2017 r.,
NA KTÓRYM ROZPATRZONO WNIOSKI ZŁOŻONE PRZEZ UCZNIÓW GIMNAZJÓW,
SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I STUDENTÓW

KOMISJA W SKŁADZIE:

  1. Jerzy Tkaczyk – przewodniczący komisji
  2. Przemysław Grandicki – członek komisji
  3. Łukasz Korthals – członek komisji
  4. Barbara Miłkowska – członek komisji

W terminie do dnia 15 września 2017 r. wpłynęło:

  1. W kategorii gimnazja – 29 wniosków – Zał. Nr 1
  2. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne – 16 wniosków – Zał. Nr 2
  3. W kategorii studenci – 9 wniosków – Zał. Nr 3

Komisja rozpatrzyła kolejno złożone wnioski i proponuje przyznać stypendium naukowe następującym uczniom i studentom, którzy spełniają największą ilość kryteriów określonych Regulaminem w § 4 dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych oraz w § 2 dla studentów:

LP. IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA MIEJSCE ZAMIESZKANIA
GIMNAZJA
1. Oliwia Jaszczur-Nowicka

Gimnazjum w Żelistrzewie

Żelistrzewo

2. Weronika Borowicka

Gimnazjum w Żelistrzewie

Żelistrzewo

3. Martyna Klaus

Gimnazjum w Żelistrzewie

Widlino

4. Nikola Peplińska

Gimnazjum w Żelistrzewie

Rekowo G.

5. Nikola Samp

Gimnazjum w Mrzezinie

Mrzezino

6. Lucyna Hinc

Gimnazjum w Mrzezinie

Mrzezino

7. Nikola Lezner

Gimnazjum w Mrzezinie

Mrzezino

8. Paulina Szymańska

Gimnazjum w Darzlubiu

Domatówko

9. Anna Korth

Niepubliczne Gimnazjum w Pucku

Żelistrzewo

10. Mateusz Piotrowicz

Gimnazjum nr 1 Wejherowo

Połczyno

SZKOŁAY PONADGIMNAZJALNE
1. Paulina Sahs Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Pucku Leśniewo
2. Paweł Miotke Liceum Ogólnokształcące w Pucku Starzyno
3. Barbara Skrzypkowska I Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Gdyni Swarzewo
4. Mihał Bojke III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gdyni Mała Piaśnica
5. Roksana Jocz I Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie Leśniewo
STUDENCI
1. Michalina Wojtukiewicz UG Wydział Filozoficzny Kierunek Rosjoznawstwo Mrzezino
2. Agata Barnett Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny, Kierunek Ekonomia Werblinia
3. Agnieszka Piotrowska Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, Kierunek Chemia Mrzezino
4. Hanna Głowienke Uniwersytet Gdański, Wydział Chemii, Kierunek Biznes Chemiczny Mrzezino
5. Aleksandra Klaus Uniwersytet Medyczny w Łodzi Kierunek Lekarski Widlino

 

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

 

 

Categories: baner,Edukacja,foto,PRIORYTET,video