Henryk Kohnke oraz Brzozaki Mechowo zwyciężają w 3. turnieju Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej w Strzelnie!

11 listopada 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się trzeci turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 56 zawodników (1 kobieta) z 15 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Henryka Kohnke (Władysławowo) przed Zygmuntem Ceszke (OSP Jastrzębia Góra) oraz Florianem Rambiert (LZS Sokół Strzelno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Brzozaki Mechowo grająca w składzie: Andrzej Brzozowski, Henryk Chojka, Marek Brzozowski oraz Adam Brzozowski przed drużyną Kłos Werblinia oraz ekipą z Mrzezina. Sześciu najlepszych zawodników oraz cztery najwyżej sklasyfikowane drużyny zostały uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej trzeciego turnieju:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Kohnke Henryk Władysławowo
2. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Formella Alojzy Mrzezino
5. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
6. Myszewski Henryk MOKSiR Puck
7. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
8. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
9. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
10. Lezner Przemysław LZS Sokół Strzelno
11. Lica Jan Sami Swoi Rumia
12. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno
13. Radtke Marek Kłos Werblinia
14. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
15. Głowienka Jan Darzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej trzeciego turnieju:

  1. p.
Drużyna
1. Brzozaki Mechowo
2. Kłos Werblinia
3. Mrzezino
4. Sami Swoi Rumia
5. LZS Sokół Strzelno
6. Darzlubie
7. Władysławowo
8. MOKSiR Puck
9. Zatoka Puck
10. Żelistrzewo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po trzech turniejach:

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Kohnke Henryk Władysławowo
2. Formella Alojzy Mrzezino
3. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
4. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
5. Myszewski Henryk MOKSiR Puck
6. Lezner Przemysław LZS Sokół Strzelno
7. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno
8. Bekisz Zdzisław Darzlubie
9. Głowienka Jan Darzlubie
10. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
11. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
12. Lica Jan Sami Swoi Rumia
13. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia
14. Semmerling Bogdan Darzlubie
15. Radtke Henryk Kłos Werblinia

Czołówka klasyfikacji drużynowej po trzech turniejach:

Lp. Drużyna Duże
punkty
1. Darzlubie 510
2. LZS Sokół Strzelno 495
3. Mrzezino 490
4. Sami Swoi Rumia 480
5. Kłos Werblinia 465
6. Żelistrzewo 405
7. Władysławowo 395
8. MOKSiR Puck 390
9. Zatoka Puck 380
10. OSP Jastrzębia Góra 360

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 29 listopada (niedziela) 2015 r. o godz. 14:00 w Remizie OSP w Jastrzębiej Górze.

Info: Henryk Radtke

DSC00889

DSC00894

Categories: Sport