I Mistrzostwa Gminy Puck w kajakarstwie

Dnia 9 lipca br. w Swarzewie odbyły się I Mistrzostwa Gminy Puck w kajakarstwie.
W stawce 8 miejscowości z terenu Gminy zwyciężyli gospodarze – Swarzewo nieznacznie wyprzedzając Łebcz oraz Połczyno. Czołowa trójka w każdej klasyfikacji otrzymała pamiątkowe medale oraz drużynowo puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

WYNIKI:
25O m kobiet:
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Sylwia Jednachowska Łebcz 1:59,2
2. Renata Grubba Żelistrzewo 2:05,0
3. Eliza Dettlaff Łebcz 2:33,4
4. Zuzanna Ksobbiech Gnieżdżewo 2:34,9
5. Julia Ustarbowska Swarzewo 2:58,4

250 m mężczyzn:
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Daniel Dettlaff Strzelno 2:00,0
2. Sebastian Klawikowski Żelistrzewo 2:13,3
3. Krystian Blok Łebcz 2:24,4
4. Ryszard Szweda Swarzewo 2:26,3
5. Szymon Groenwald Połczyno 2:28,3
6. Wojciech Licau Mieroszyno 2:40,0
7. Waldemar Płomień Błądzikowo 3:30,0

500 m kobiet:
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Magdalena Skrzypkowska Łebcz 4:47,0
2. Renata Lessnau – Lademann Połczyno 5:17,0
3. Beata Myslisz Żelistrzewo 5:50,0
4. Sylwia Jednachowska Łebcz 6:22,0
5. Zuzanna Ksobbiech Gnieżdżewo 9:22,0

500 m mężczyzn:
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Jacek Groenwald Połczyno 3:43,3
2. Mieczysław Szweda Swarzewo 4:07,0
3. Myslisz Wojciech Żelistrzewo 4:28,0
4. Rosicki Dariusz Swarzewo 4:30,4
5. Żaczek Julian Strzelno 4:31,3
6. Bernard Korthals Połczyno 4:31,4
7. Fabian Groenwald Połczyno 4:35,5
8. Robert Margol Łebcz 5:18,9

500 m mężczyzn (dwójkami)
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Arkadiusz Dettlaff
Kupferschmidt Jacek Swarzewo 3:54,0
2. Szymon Groenwald
Bernard Korthals Połczyno 3:59,0
3. Daniel Dettlaff
Myszke Michał Strzelno 4:12,0
4. Kędzia Mateusz
Pranszke Dawid Swarzewo 5:33,0
5. Kamil Szulc
Jakub Mróz Swarzewo 5:48,0

500 m MIXT:
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Julia Ustarbowska
Arkadiusz Dettlaff Swarzewo 4:02,0
2. Aleksandra Ksobbiech
Arkadiusz Ksobbiech Gnieżdżewo 4:40,0
3. Krystyna Kupferschmidt
Jacek Kupferschmidt Swarzewo 4:41,0
4. Magdalena Skrzypkowska
Przemysław Grandicki Łebcz 5:05,0

5. Katarzyna Ustarbowska
Bartosz Ustarbowski Swarzewo 6:05,0
6. Beata Lessnau – Lademann
Mikołaj Groenwald Połczyno 6:26,0

1000 m (dwójkami)
Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1. Wojciech Myslisz
Sebastian Klawikowski Żelistrzewo 8:38,0
2. Mieczysław Szweda
Dariusz Rosicki Swarzewo 8:51,0
3. Leszek Pienczyn
Michał Myszke Strzelno 9:00,0
4. Jacek Groenwald
Fabian Groenwald Połczyno 12:00,0

5. Robert Margol
Przemysław Grandicki Łebcz 12:36,0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:
1. Swarzewo 42 pkt. 5. Strzelno 26 pkt.
2. Łebcz 38 6. Gnieżdżewo 18
3. Połczyno 37 7. Mieroszyno 3
4. Żelistrzewo 35 8. Błądzikowo 2

Categories: foto,Sport