II Mistrzostw Gminy Puck w kajakarstwie

Dnia 22 lipca 2017 roku w Swarzewie odbyły się II Mistrzostwa Gminy Puck w kajakarstwie. W stawce 6 miejscowości z terenu Gminy zwyciężył zespół Łebcza wyprzedzając kolejno Starzyński Dwór i Swarzewo. Czołowa trójka w każdej klasyfikacji otrzymała pamiątkowe medale oraz drużynowo puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck.

WYNIKI:

25O m kobiet:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Dodot Magdalena Łebcz 3:18,3
2 Draws Maria Swarzewo 4:27,0
3 Skrzypkowska Magdalena Łebcz 5:29,0
4 Jednachowska Sylwia Łebcz 9:49,7
5 Maszota Marta Starzyński Dwór 12:07,0
6 Strójwąs Wioletta Mieroszyno 14:38,0
7 Groenwald Julia Połczyno 14:42,0
8 Bradtke Natalia Starzyński Dwór 14:48,0

250 m mężczyzn:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Wicka Marcin Starzyński Dwór 2:26,0
2 Groenwald Gracjan Połczyno 2:40,0
3 Szweda Mieczysław Swarzewo 2:42,0
4 Redlin Marek Swarzewo 2:44,0
5 Zielke Mariusz Starzyński Dwór 2:46,0
6 Kowalski Jarosław Starzyński Dwór 2:47,0
7 Topór Mariusz Łebcz 2:52,0
8 Koreike Sławomir Starzyński Dwór 3:24,0
9 Groenwald Szymon Połczyno 3:28,0
10 Labudda Dariusz Swarzewo 3:42,0
11 Niemerut Patryk Mieroszyno 4:02,0
12 Groenwald Eryk Połczyno 5:23,0
13 Zielke Paweł Mieroszyno 8:00,0
14 Manicki Mateusz Gnieżdżewo 10:05,0

500 m kobiet:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Dodot Magdalena Łebcz 5:16,0
2 Magdalena Skrzypkowska Łebcz 5:30,0
3 Witkowska Wioletta Mieroszyno 6:03,0
4 Dettlaff Anna Łebcz 6:56,0
5 Jednachowska Sylwia Łebcz 7:33,0
6 Rąpca Izabela Starzyński Dwór 12:00,0

500 m mężczyzn:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Dettlaff Arkadiusz Swarzewo 3:57,0
2 Margol Robert Łebcz 4:02,7
3 Patok Tadeusz Swarzewo 4:03,0
4 Korthals Bernard Połczyno 4:22,0
5 Topór Mariusz Łebcz 4:26,0
6 Rąpca Kamil Starzyński Dwór 5:00,0
7 Strójwąs Radosław Mieroszyno 5:38,0

500 m mężczyzn (dwójkami)

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Zielke Mariusz

Wicka Marcin

Starzyński Dwór 3:29,0
2 Szymon Groenwald

Bernard Korthals

Połczyno 3:36,0
3 Groenwald Fabian

Groenwald Kacper

Połczyno 3:41,0
4 Arkadiusz Dettlaff

Redlin Filip

Swarzewo 4:07,0
5 Groenwald Gracjan

Groenwald Eryk

Połczyno 4:24,0
6 Felkner Kacper

Rąpca Kamil

Starzyński Dwór 4:29,0
7 Maszota Kamil

Maszota Szymon

Starzyński Dwór 4:47,0
8 Priebe Damian

Grandicki Przemysław

Łebcz 4:53,0
9 Licau Wojciech

Zielke Paweł

Mieroszyno 4:55,0
10 Draws Jakub

Kupferschmidt Patryk

Swarzewo 5:18,0

500 m MIXT:

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Gajdamowicz Łukasz

Gajdamowicz Joanna

Łebcz 3:49,0
2 Witkowska Wioletta

Nimargut Patryk

Mieroszyno 4:03,0
3 Redlin Marek

Redlin Kinga

Swarzewo 4:28,0
4 Grandicki Przemysław

Dettlaff Anna

Łebcz 4:31,0
5 Gaffke Janusz

Gaffke Wiktoria

Starzyński Dwór 4:36,0
6 Manicki Leszek

Manicka Milena

Gnieżdżewo 4:49,0
7 Koreike Sławomir

Koreike Joanna

Starzyński Dwór 5:01,0
8 Groenwald Julia

Groenwald Mikołaj

Połczyno 8:45,0
9 Drzeżdżon Daniel

Rąpca Izabela

Starzyński Dwór 9:00,0

1000 m (dwójkami)

Msc. Imię i nazwisko: Miejscowość: Wynik:
1 Patok Tadeusz

Szweda Mieczysław

Swarzewo 7:02,0
2 Groenwald Fabian

Groenwald Kacper

Połczyno 7:25,0
3 Gajdamowicz Łukasz

Gajdamowicz Joanna

Łebcz 8:04,0
4 Manicki Leszek

Manicki Mateusz

Gnieżdżewo 8:15,0
5 Miłosz Jacek

Miłosz Mateusz

Łebcz 8:26,0
6 Gaffke Janusz

Gaffke Wiktor

Starzyński Dwór 8:38,0
7 Groenwald Mikołaj

Miłosz Tomasz

Połczyno 8:58,0
8 Drzeżdżon Daniel

Bradtke Waldemar

Starzyński Dwór 9:56,0
9 Manicka Julia

Manicka Justyna

Gnieżdżewo 13:30,0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

Msc. Drużyna: Punkty
1 ŁEBCZ 50
2 STARZYŃSKI DWÓR 44
3 SWARZEWO 43
4 POŁCZYNO 34
5 MIEROSZYNO 31
6 GNIEŻDŻEWO 13

Categories: baner,foto,PRIORYTET,Sołectwa,Sport,Swarzewo