KRUS przekazał torbę ratownictwa medycznego dla OSP Mechowo

Uroczyste przekazanie torby do ratownictwa medycznego ufundowanej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Mechowie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Torba PSP R1 stanowi podstawowe wyposażenie strażaków ochotników, potrzebne do prowadzenia działań z zakresu ratownictwa medycznego. Może ona być noszona jako torba naramienna jak i plecak. Jest wyposażona w bandaże, opatrunki, worek ambu, nożyczki, koce życia, młotek do zbijania szyb samochodowych, rurki ustno-gardłowe, latarkę, hydrożel, kołnierze ortopedyczne, szynę usztywniającą, preparat do dezynfekcji, maseczki do tlenoterapii.

Uzyskane wsparcie w ramach programu prowadzonego przez KRUS bardzo zwiększy możliwości operacyjne Jednostki OSP Mechowo. Czynny udział Jednostki w życiu społecznym ma niewątpliwy wpływ na popularność strażaków wśród dzieci i młodzieży.

Zestaw ratowniczy zakupiony z funduszu prewencji i rehabilitacji KRUS został przekazany  jednostce OSP w ramach wdrażania systemu ratownictwa przedlekarskiego na obszarach wiejskich.

Ochotnicza Straż Pożarna w Mechowie składa serdeczne podziękowania za przekazanie torby ratownictwa medycznego typu PSP R1 i zobowiązuje się do niesienia dzięki niej pomocy wszystkim potrzebującym nie zapominając o naszych rolnikach.

 

Wybierz interesujący układ