Mechowo: 5. turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej

11 grudnia 2016 r. w sali WDK w Mechowie odbył się 5 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2016/2017. W zawodach wzięło udział 51 zawodników z 14 drużyn. Zawody na podium ukończyli: Jan Muża (MOKSiR Puck), Zbigniew Rohde (Zatoka Puck) oraz Zdzisław Bekisz (Darzlubie). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek drugi raz z rzędu zwyciężyła Zatoka Puck przed ZKP Wejherowo oraz MOKSiR-em Puck.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 5 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Muża Jan MOKSiR Puck
2. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
5. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
6. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
7. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
8. Bryła Mieczysław ZKP Wejherowo
9. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra
10. Ceszke Alfons OSP Jastrzębia Góra
11. Gafka Andrzej Zatoka Puck
12. Wejer Henryk Zatoka Puck
13. Formela Alojzy Mrzezino
14. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
15. Derc Jan Kaszubia Starzyno

Czołówka klasyfikacji drużynowej 5 turnieju:

Lp. Drużyna
1. Zatoka Puck
2. ZKP Wejherowo
3. MOKSiR Puck
4. Kłos Werblinia
5. Darzlubie
6. OSP Jastrzębia Góra
7. Dragon Gdynia
8. Mrzezino
9. Sokół Strzelno
10. Władysławowo

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 5 turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Formela Alojzy Mrzezino
2. Matysiak Marian Dragon Gdynia
3. Szreder Władysław ZKP Wejherowo
4. Rohde Zbigniew Zatoka Puck
5. Radtke Piotr Kłos Werblinia
6. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
7. Gafka Andrzej Zatoka Puck
8. Rathenow Gerard Żelistrzewo
9. Bekisz Zdzisław Darzlubie
10. Wejer Henryk Zatoka Puck
11. Muża Jan MOKSiR Puck
12. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
13. Rambiert Florian Sokół Strzelno
14. Styn Marek MOKSiR Puck
15. Dorsz Józef Mrzezino

Czołówka klasyfikacji drużynowej po 5 turniejach:

Lp. Drużyna
1. Zatoka Puck
2. Mrzezino
3. MOKSiR Puck
4. Kłos Werblinia
5. ZKP Wejherowo
6. Żelistrzewo
7. Sokół Strzelno
8. Dragon Gdynia
9. Darzlubie
10. OSP Jastrzębia Góra

Czwarty turniej Puckiej Ligi Skata odbędzie się 8 stycznia 2017r. (niedziela) o godz. 15:00 w remizie OSP w Starzynie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke

dsc03212

zdjęcie przedstawia Wicewójta Gminy Puck Jerzego Tkaczyk wręczającego nagrodę wicemistrzowi zawodów Zbigniewowi Rohde (Zatoka Puck).

Categories: Sport