Mistrzostwa Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w Lekkiej Atletyce 2017

Mistrzostwa zostały rozegrane w dniu 25 czerwca 2017 roku na stadionie lekkoatletycznym w Pucku. Organizatorem Mistrzostw był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz LKS Ziemi Puckiej.

Impreza została przeprowadzona w klasyfikacji indywidualnej oraz zespołowej.

Zawodnicy za miejsca I-III w klasyfikacji Mistrzostw Gminy Puck oraz LKS-u Ziemi Puckiej otrzymali medale i upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Nagrody wręczał Zastępca Wójta Gminy Puck – Jerzy Tkaczyk.

P1060403

WYNIKI:

Bieg 100 m kobiet

Msc.

Nazwa zawodniczki:

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

13,2

2

Mudlaff Agnieszka

2000

Domatowo

13,6

3

Babińska Martyna

2002

Łebcz

14,0

4

Dettlaff Aleksandra

1994

Strzelno

14,1

5

Rambiert Aleksandra

2003

Starzyński Dwór

15,3

6

Białk Nikola

2002

Łebcz

15,3

7

Miotk Wanessa

2003

Mieroszyno

16,1

8

Zinkel Emilia

1984

Starzyński Dwór

16,6

9

Krzyżon Agata

2005

Mieroszyno

17,0

10

Sławińska Oliwia

2005

Strzelno

17,5

11

Maszota Maria

1991

Starzyński Dwór

18,9

12

Bradtke Natalia

2001

Starzyński Dwór

19,9

Bieg 200 m kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

28,2

2

Dettlaff Małgorzata

1995

Strzelno

28,4

3

Duraj Dominika

2005

Połchowo

28,7

4

Dettlaff Aleksandra

1994

Strzelno

29,2

5

Mudlaff Katarzyna

2002

Domatowo

29,8

6

Babińska Martyna

2002

Łebcz

29,8

7

Mróz Agata

2000

Swarzewo

31,5

8

Grubba Patrycja

2004

Starzyński Dwór

33,2

9

Waz Julianna

2003

Łebcz

33,5

10

Rambiert Aleksandra

2002

Starzyński Dwór

33,8

11

Wierzbicka Karolina

2004

Mieroszyno

35,0

12

Sławińska Oliwia

2005

Strzelno

38,5

13

Maszota Marta

1991

Starzyński Dwór

43,8

Bieg 800 m kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Konkel Dominika

2002

Puck

2:29,0

2

Duraj Dominika

2005

Połchowo

2:32,3

3

Pawlina Julia

2001

Puck

2:33,5

4

Dettlaff Aleksandra

1994

Strzelno

2:37,2

5

Kowalska Martyna

2002

Łebcz

3:35,0

6

Klawikowska Wiktoria

2006

Mieroszyno

3:53,7

7

Witbrodt Martyna

2006

Mieroszyno

4:45,9

Skok w dal kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kempa Kinga

2005

Mrzezino

4,14

2

Dettlaff Małgorzata

1995

Strzelno

3,97

3

Duraj Dominika

2005

Połchowo

3,93

4

Białk Nikola

2002

Łebcz

3,70

5

Miotk Wanessa

2003

Mieroszyno

3,03

6

Grubba Patrycja

2004

Starzyński Dwór

2,84

7

Klawikowska Wiktoria

2006

Mieroszyno

2,80

8

Maszota Marta

1991

Starzyński Dwór

2,69

9

Krzyżon Agata

2005

Mieroszyno

2,58

10

Wittbrodt Martyna

2006

Mieroszyno

2,51

Pchnięcie kulą kobiet (4)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Byczkowska Aleksandra

2000

Połczyno

9,98

2

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

9,85

3

Rathnau Agnieszka

1979

Celbowo

9,31

4

Jeka Magdalena

2001

Mieroszyno

8,53

5

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

8,36

6

Kuchnowska Kamila

2001

Łebcz

7,60

7

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

7,07

8

Zinkel Emilia

1984

Starzyński Dwór

6,58

9

Sławińska Oliwia

2005

Strzelno

3,90

Rzut oszczepem kobiet (600 g)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Pipka Daniela

2001

Kłanino

32,96

1

Koss Paulina

2001

Połchówko

32,96

3

Byczkowska Aleksandra

2000

Połczyno

31,01

4

Jarmulewska Aleksandra

1991

Mieroszyno

24,29

5

Jeka Magdalena

2001

Mieroszyno

23,95

6

Mudlaff Katarzyna

2002

Domatowo

22,50

7

Kuchnowska Kamila

2001

Łebcz

20,34

8

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

19,18

9

Dodot Magdalena

1980

Łebcz

13,70

10

Bradtke Natalia

2001

Starzyński Dwór

6,72

Rzut dyskiem kobiet (1)

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Stromska Klaudia

1984

Mieroszyno

28,00

2

Byczkowska Aleksandra

2000

Połczyno

26,45

3

Rathnau Agnieszka

1979

Celbowo

24,88

4

Ptak Ryszarda

1967

Strzelno

23,48

5

Kuchnowska Kamila

2001

Łebcz

22,15

6

Jeka Magdalena

2001

Mieroszyno

21,93

7

Rambiert Aleksandra

2002

Starzyński Dwór

14,83

Skok wzwyż kobiet

Msc.

Nazwa Zawodniczki

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Czaja Julia

2001

Puck

148

2

Czaja Olga

2004

Puck

148

3

Mudlaff Agnieszka

2000

Puck

135

4

Waz Julianna

2003

Łebcz

110

5

Zinkel Emilia

1984

Starzyński Dwór

110

Bieg 100 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Oss Mateusz

2001

Puck

11,2

2

Mudlaff Tomasz

1995

Domatowo

11,4

3

Ferra Daniel

2002

Strzelno

11,5

4

Mudlaff Andrzej

1991

Domatowo

11,6

5

Cejnowa Janusz

1996

Połczyno

11,9

PK

Pokrywka Leszek

1971

Gdynia

12,2

6

Hewelt Mikołaj

2002

Puck

12,3

7

Dusza Michał

1996

Łebcz

12,4

8

Bradtke Karol

1988

Łebcz

12,5

9

Rohraff Adam

1996

Strzelno

12,9

10

Lademann Adrian

2003

Połczyno

13,0

11

Smerczak Jakub

1995

Łebcz

13,2

PK

Sut Andrzej

1957

Łódź

13,5

12

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

14,2

13

Szmagliński Mateusz

2004

Mieroszyno

15,0

14

Grubba Olaf

2005

Starzyński Dwór

15,1

15

Rambiert Dariusz

2005

Starzyński Dwór

16,1

16

Grubba Igor

2004

Starzyński Dwór

16,2

17

Klebba Marcin

2006

Mieroszyno

17,1

Bieg 200 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kreft Szymon

2000

Krokowa

21,8

2

Oss Mateusz

2001

Puck

23,4

3

Ferra Daniel

2002

Strzelno

23,5

4

Mudlaff Tomasz

1995

Domatowo

24,0

5

Dalecki Kordian

2000

Mrzezino

24,2

6

Cejnowa Janusz

1996

Połczyno

24,4

7

Marczyński Piotr

2002

Błądzikowo

24,7

8

Hewelt Mikołaj

2002

Puck

24,9

9

Pienczyn Leszek

1989

Strzelno

25,6

PK

Pokrywka Leszek

1971

Gdynia

25,7

10

Smerczak Jakub

1995

Łebcz

28,5

11

Grubba Szymon

1999

Starzyński Dwór

28,7

12

Lademann Adrian

2003

Połczyno

30,7

13

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

31,4

14

Rompca Szymon

2003

Starzyński Dwór

35,3

15

Dettlaff Mateusz

2005

Mieroszyno

36,2

16

Klebba Marcin

2006

Mieroszyno

38,0

Bieg 400 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Klahs Jakub

1996

Połczyno

0:56,1

2

Chyła Grzegorz

2001

Strzelno

0:58,5

3

Dusza Michał

1996

Łebcz

0:59,7

4

Klahs Patryk

2003

Sławoszyno

1:03,6

5

Drzeżdżon Daniel

1987

Starzyński Dwór

1:06,7

6

Groenwald Mikołaj

2003

Połczyno

1:08,2

7

Grubba Szymon

1999

Starzyński Dwór

1:08,9

8

Klawikowski Szymon

2005

Mieroszyno

1:31,0

Bieg 1000 m mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kwiatkowski Mariusz

2000

Puck

2:45,7

2

Gaffke Mateusz

2000

Brzyno

2:48,5

3

Szweda Michał

2000

Celbowo

2:52,6

4

Kempa Dawid

2002

Władysławowo

2:54,0

5

Cuprjak Artur

2001

Połczyno

2:58,4

6

Zaliński Dawid

2003

Błądzikowo

2:59,3

7

Czylkowski Arkadiusz

1991

Strzelno

3:06,4

8

Klahs Krzysztof

2003

Sławoszyno

3:13,3

9

Brzeziński Łukasz

1989

Łebcz

3:22,4

10

Krepel Grzegorz

1985

Łebcz

3:37,1

11

Maszota Kamil

1996

Starzyński Dwór

4:00,6

12

Rompca Szymon

2003

Starzyński Dwór

4:26,4

Skok w dal mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Dalecki Kordian

2000

Mrzezino

5,96

PK

Koziański Grzegorz

1987

Rumia

5,60

2

Cejnowa Janusz

1996

Połczyno

5,34

3

Jaskułka Artur

2000

Swarzewo

5,34

4

Pienczyn Leszek

1989

Strzelno

5,23

5

Marczyński Piotr

2002

Błądzikowo

5,10

6

Mudlaff Andrzej

1991

Domatowo

5,00

7

Borkowski Dawid

2002

Łebcz

4,85

8

Rohraff Adam

1996

Strzelno

4,48

PK

Sut Andrzej

1957

Łódź

4,36

9

Smerczak Jakub

1995

Łebcz

4,30

10

Lademann Adrian

2003

Połczyno

4,20

11

Cuprjak Artur

2001

Połczyno

4,13

12

Grubba Szymon

1999

Starzyński Dwór

3,98

13

Groenwald Szymon

2005

Połczyno

3,88

14

Maszota Kamil

1996

Starzyński Dwór

3,62

15

Grubba Olaf

2005

Starzyński Dwór

3,38

16

Szmagliński Mateusz

2004

Mieroszyno

3,37

17

Dettlaff Mateusz

2005

Mieroszyno

3,30

18

Grubba Igor

2004

Starzyński Dwór

3,18

19

Rambiert Dariusz

2004

Starzyński Dwór

2,67

Pchnięcie kulą mężczyzn (7)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kownatke Rafał

1985

Puck

18,02

PK

Mielke Sebastian

1987

Luzino

14,82

PK

Borowicki Kordian

1998

Chojnice

13,44

2

Makurat Wojciech

1998

Puck

13,30

PK

Snopek Marcin

1998

Pierwoszyno

12,55

3

Rendaszka Rafał

1998

Puck

12,26

4

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

11,87

PK

Borowski Sławomir

1975

Sopot

11,00

5

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

10,43

6

Hebel Rafał

1988

Łebcz

10,02

7

Potrykus Dariusz

1986

Strzelno

9,48

8

Szulc Marek

1987

Strzelno

9,22

9

Miłosz Patryk

1995

Łebcz

8,90

10

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

8,80

11

Dettlaff Sylwester

1984

Łebcz

8,57

12

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

8,42

13

Jeka Andrzej

1973

Mieroszyno

8,37

14

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

8,01

15

Bradtke Waldemar

Starzyński Dwór

7,73

16

Muza Adam

1992

Łebcz

7,55

17

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

6,85

18

Ladziński Patrycjan

Starzyński Dwór

6,41

19

Hincke Ernest

Starzyński Dwór

5,14

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

10,70 (5 kg)

Rzut oszczepem mężczyzn (800)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Lemke Radosław

1990

Mrzezino

43,60

2

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

42,70

3

Zelewski Sebastian

1988

Połczyno

41,10

PK

Skibicki Jarosław

1989

Gdańsk

41,00

4

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

40,30

5

Jarmulewski Jerzy

1957

Mieroszyno

40,18

6

Pienczyn Leszek

1989

Strzelno

38,50

7

Roeske Mariusz

Krokowa

37,89

8

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

37,53

9

Hebel Rafał

1988

Łebcz

33,57

10

Potrykus Dariusz

1986

Strzelno

32,22

11

Licau Wojciech

1963

Mieroszyno

30,14

12

Szulc Marek

1987

Strzelno

26,06

13

Zielke Paweł

1985

Mieroszyno

23,91

14

Ladziński Patrycjusz

1978

Starzyński Dwór

23,17

15

Kownatke Konrad

2001

Puck

23,12

16

Dettlaff Kacper

Swarzewo

16,58

17

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

13,22

18

Hincke Ernest

2000

Starzyński Dwór

9,38

Rzut dyskiem mężczyzn (2)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Makurat Wojciech

1998

Puck

44,80

2

Randaszka Rafał

1998

Puck

41,04

PK

Mielke Sebastian

1987

Luzino

39,31

3

Skwiercz Mateusz

Mechowo

38,45

4

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

37,65

PK

Borowski Sławomir

1975

Sopot

31,65

PK

Skibicki Jarosław

1989

Gdańsk

31,44

5

Jarmulewski Mariusz

1988

Mieroszyno

29,11

6

Dettlaff Arkadiusz

1975

Swarzewo

28,34

7

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

27,09

8

Stromski Piotr

1984

Mieroszyno

26,83

9

Dettlaff Sylwester

1984

Łebcz

26,70

10

Jeka Andrzej

1973

Mieroszyno

23,69

11

Hebel Rafał

1988

Łebcz

22,51

12

Szulc Marek

1987

Strzelno

22,15

13

Potrykus Dariusz

1986

Strzelno

22,08

14

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

17,35

15

Groenwald Kacper

2001

Starzyński Dwór

16,78

16

Ladziński Patrycjusz

1978

Starzyński Dwór

15,37

17

Hincke Ernrst

2000

Starzyński Dwór

11,34

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

35,19 (1 kg)

Rzut młotem mężczyzn (7)

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Kownatke Rafał

1985

Puck

46,75

2

Ceszke Błażej

1989

Strzelno

36,90

3

Jarmulewski Mariusz

1988

Mieroszyno

31,50

4

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

30,20

5

Czylkowski Kamil

1998

Strzelno

27,39

6

Jarmulewski Henryk

1980

Mieroszyno

23,12

7

Miłosz Adam

1972

Połczyno

20,97

8

Jeka Waldemar

1969

Połczyno

20,87

9

Grandicki Przemysław

1979

Łebcz

19,46

10

Ladziński Patrycjusz

1978

Starzyński Dwór

17,07

11

Płomień Waldemar

1941

Błądzikowo

14,70

12

Lemke Mateusz

1997

Łebcz

10,60

Potracki Dariusz

1983

Połczyno

—-

PK

Płomień Waldemar

1941

Błądzikowo

25,53 (4 kg)

PK

Kowalski Bartłomiej

2002

Puck

36,25 (5 kg)

Skok wzwyż mężczyzn

Msc.

Nazwa Zawodnika

Rocznik ur.

Miejscowość

Wynik:

1

Jaskułka Artur

2000

Swarzewo

160

2

Ustarbowski Marcin

2002

Swarzewo

155

PK

Koziański Grzegorz

1987

Rumia

150

3

Mudlaff Tomasz

1995

Domatowo

145

PK

Sut Andrzej

1957

Łódź

135

Sztafeta 4 x 100 m (K-M-K-M)

Msc.

Nazwa drużyny

Wynik:

1

LKS Puck

50,0

2

Domatowo

51,2

3

Strzelno

53,7

4

Łebcz

55,6

5

Starzyński Dwór

61,0

6

Mieroszyno

65,0

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MISTRZOSTW

Msc.

Nazwa drużyny:

Punkty

1

STRZELNO

140

2

MIEROSZYNO

108

3

ŁEBCZ

99

4

POŁCZYNO

83

5

DOMATOWO

74

6

STARZYŃSKI DWÓR

55

7

MRZEZINO

51

8

SWARZEWO

44

9-10.

POŁCHOWO

21

9-10.

CELBOWO

21

11

BŁĄDZIKOWO

15

12

MECHOWO

9

 

================================================================

REGULAMIN

Otwartych Mistrzostw Gminy Puck i LKS-u Ziemi Puckiej w

Lekkiej Atletyce na 2017 rok

1. Cel imprezy: wyłonienie najlepszych zawodników oraz zespołów w Gminie Puck oraz Ziemi Puckiej, dalsza popularyzacja lekkiej atletyki na terenie Ziemi Puckiej.

2. Organizator: Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Lekkoatletyczny Klub Sportowy Ziemi Puckiej

3. Termin i miejsce: Mistrzostwa odbędą się dnia 25 czerwca (niedziela)

o godz.: 14.00 na stadionie w Pucku.

4. Konkurencje: kobiety: 100, 200, 800 m, w dal, wzwyż, kula, dysk, oszczep

mężczyźni: 100,200,400, 1000 m, w dal, wzwyż, kula, dysk, oszczep, młot

sztafeta mieszana – 2 kobiety, 2 mężczyzn – 4 x 100 m

rzut młotem (odbędzie się 21 czerwca-środa-boisko Połczyno, godz.18.30)

5. Warunki uczestnictwa: Zawodnicy z terenu Gminy Puck startują w ramach swoich miejscowości. Pozostali zawodnicy startują w ramach Mistrzostw Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Ziemi Puckiej. W ramach Mistrzostw Gminy Puck zawodnik ma prawo startu w 3 konkurencjach i sztafecie. Do każdej konkurencji można zgłosić dowolną liczbę zawodników.

6. Sposób przeprowadzenia: Biegi – serie na czas, skok w dal i rzuty – po 4 próby, sprzęt do rzutów – dla seniorów

7. Sposób oceniania: do punktacji zespołowej będą się liczyły wyniki dwóch najlepszych zawodników z jednej miejscowości w danej konkurencji.

Punktacja: 9-7-6-5-4-3-2-1-1 za udział, punktacja sztafet podwójna.

8. Nagrody: Zawodnicy za miejsca I-III otrzymają pamiątkowe medale ew. upominki rzeczowe. Zespoły za miejsca I-VI otrzymają pamiątkowe puchary.

9. Zasady finansowania: koszty organizacyjne ponosi organizator. Koszty uczestnictwa w Mistrzostwach zespoły pokrywają we własnym zakresie.

10. Postanowienia końcowe: w kwestiach spornych nie ujętych niniejszym regulaminem decydować będzie Organizator.

Impreza ta jest jednocześnie Mistrzostwami LKS-u Ziemi Puckiej.

Categories: baner,PRIORYTET,Sport