Pożegnanie dyrektora SP Darzlubie

25 stycznia 2018 roku.
Po 41 latach pracy pani Krystyna Gierwatowska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu zakończyła pracę zawodową. Od ponad 11 lat pełniła fukncję dyrektora w Zespole Szkół w Darzlubiu (dzisiaj Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu).
Z tej okazji uczniowie i pracownicy placówki przygotowali uroczystość pożegnania Pani Dyrektor. Na galę przybyli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół z Gminy Puck, rodzina patrona szkoły oraz przedstawiciele wielu instytucji z którymi współpracowała Pani Gierwatowska.
Podsumowano dorobek zawodowy Pani Krystyny. Uczniowie i nauczycieli wyrazili swoją wdzięczność prezentując spektakl. Całe pożegnanie odbyło się w atmosferze wspomnień i wzruszeń.

Dyrektor SP Darzlubie Sławomir Stromski

Wybierz interesujący układ