Rozdano TONĘ jabłek w Połchowie

Kolejne jabłuszka trafiły do Połchowa. Marcin Sikora Radny Gminy Puck który jest również prezesem Kaszubskiego Klubu HDK PCK w Połchowie przeprowadził akcję „jabłka z PCK”. Dzięki pomocy Pana Piotra Płocke  i użyczeniu przyczepy przez Pana Piotra Ostrowskiego którzy są również mieszkańcami Połchowa. Pojechali na dwa samochody po jabłka do Gdyni. Prezes Gdyńskiego PCK Marek Olczykowski, który rozdawał dzisiaj jabłka bez mrugnięcia powiedział, bierzcie tyle ile wam się zmieści. Udało im się pomieścić aż tonę jabłek, z tego około 500 kg przekazali dzieciom do Szkoły Podstawowej w Połchowie, a resztę rozdali mieszkańcom Połchowa oraz przekazaliśmy do Wiejskiego Klubu Kultury w Połchowie. W tym roku jest to już druga taka akcja z jabłkami, którą przeprowadził Pan Sikora i jak zapewnia że nie ostatnia.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6106831856637606369]

Wybierz interesujący układ