Szkolenie – Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000

ZAPROSZENIE

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pucku

zaprasza na szkolenie :

Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000”

które odbędzie się w dniu : 10.10.2017 r. (wtorek) godz. 10.00 przy ul. Wejherowskiej 5.

Szczegółowych informacji na temat operacji „Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” PROW 2014-2020, udzielą pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Gdyni.

Ponadto, kiedy szaleją choroby zakaźne wśród zwierząt, a tak jest obecnie w Polsce z ptasią grypą i Afrykańskim Pomorem Świń, ważne jest rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny. Lekarze weterynarii z Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Pucku będą mówić o zapobieganiu oraz rozprzestrzenianiu się chorób. Ponieważ wszystkie zasady bioasekuracji mają istotne znaczenie dla uchronienia stada przed zarażeniem Afrykańskim Pomorem Świń  lub ptasią  grypą. .
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Iwona Wielińska – Fołta
Kierownik
Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Pucku.
ul. Wejherowska 5. 84-100 Puck
tel. kontaktowy: 797 010 626.

Wybierz interesujący układ