[FOTO, VIDEO] Uroczysty koncert kolęd w Darzlubiu

W piątek 05.12.br w Zespole Szkół w Darzlubiu odbył się uroczysty koncert kolęd. Chór pod egidą  nauczycielki muzyki P. Anny Schmidt zaprezentował kolędy polskie, kaszubskie oraz utwory wokalne i instrumentalne, które znalazły się na niedawno nagranej płycie. To właśnie premiera płyty stała się okazją do spotkania w ten piątkowy wieczór. Nastrojowa świąteczna muzyka, przeplatana jasełkami w wykonaniu dzieci i młodzieży,  piękna zimowa sceneria, a przede wszystkim śpiew chóru i wokalistek bardzo podobały się zaproszonym gościom. Wśród publiczności znaleźli się darczyńcy ,  którzy przyczynili się do realizacji nagrań.

Pomysł płyty z kolędami w wykonaniu szkolnego chóru narodził się w głowach mam z Rady Rodziców. Panie znalazły sponsorów, współpracowały ze szkołą , aby z przedsięwzięciem zdążyć przed gwiazdką. I udało się. Piątkowy koncert  udowodnił, że warto wspierać talent dzieci i młodzieży.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6091126182802463521]

Wybierz interesujący układ