V Turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016

Marcin Piontke oraz LZS Sokół Strzelno zwyciężają w 5. turnieju w Darzlubiu!

12 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Darzlubiu odbył się piąty turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 51 zawodników (1 kobieta) z 14 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Marcina Piontke (Kłos Werblinia) przed Piotrem Stodolnym (LZS Sokół Strzelno) oraz Józefem Białk (LZS Kaszubia Starzyno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna LZS Sokół Strzelno grająca w składzie: Piotr Stodolny, Florian Rambiert oraz Kazimierz Tarnowski przed drużyną z Władysławowa oraz ekipą Kłos Werblinia. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami. Ponadto sołtys wsi Darzlubie Alfons Zelewski ufundował puchary; dla najlepszego zawodnika turnieju oraz najwyżej sklasyfikowanego zawodnika z wioski, w której rozgrywał się 5 turniej, czyli Bogdana Semmerling, który zajął 10 miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej piątego turnieju:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Piontke Marcin Kłos Werblinia
2. Stodolny Piotr LZS Sokół Strzelno
3. Białk Józef LZS Kaszubia Starzyno
4. Formella Alojzy Mrzezino
5. Styn Marek MOKSiR Puck
6. Kohnke Henryk Władysławowo
7. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
8. Dettlaff Wacław OSP Jastrzębia Góra
9. Pawlicki Andrzej Władysławowo
10. Semmerling Bogdan Darzlubie
11. Paszylk Marian Władysławowo
12. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
13. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno
14. Wittbrodt Stefan OSP Jastrzębia Góra
15. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej piątego turnieju:

  1. p.
Drużyna
1. LZS Sokół Strzelno
2. Władysławowo
3. Kłos Werblinia
4. OSP Jastrzębia Góra
5. Darzlubie
6. ZKP Wejherowo
7. Mrzezino
8. MOKSiR Puck
9. Żelistrzewo
10. Zatoka Puck

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po pięciu turniejach:

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Formella Alojzy Mrzezino
2. Kohnke Henryk Władysławowo
3. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
4. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
5. Semmerling Bogdan Darzlubie
6. Myszewski Henryk MOKSiR Puck
7. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
8. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno
9. Głowienka Jan Darzlubie
10. Bekisz Zdzisław Darzlubie
11. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
12. Radtke Marek Kłos Werblinia
13. Myślisz Roman Darzlubie
14. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia
15. Radtke Henryk Kłos Werblinia

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po pięciu turniejach:

Lp. Drużyna Duże
punkty
1. Kłos Werblinia 865
2. LZS Sokół Strzelno 810
3. Darzlubie 795
4. Mrzezino 760
5. Władysławowo 695
6. MOKSiR Puck 685
7. OSP Jastrzębia Góra 680
8. Sami Swoi Rumia 670
9. Żelistrzewo 665
10. Dragon Gdynia 570

 

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 6 stycznia (środa) 2016 r. o godz. 14:00 w Porcie Rybackim w Pucku.

Info: Henryk Radtke

1

Zdjęcie przedstawia najlepszego zawodnika turnieju Marcina Piontke (Kłos Werblinia).

Categories: Sport