VI turniej Liga Skata Sportowego Ziemi Puckiej 2015/2016

Roman Myślisz oraz Darzlubie zwyciężają w 6. turnieju w Pucku!

6 stycznia 2016 r. w Porcie Rybackim w Pucku odbył się szósty turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 55 zawodników (1 kobieta) z 16 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Romana Myślisz (Darzlubie) przed Pawłem Kreft (ZKP Wejherowo) oraz Zdzisławem Bekisz (Darzlubie). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Darzlubie grająca w składzie: Roman Myślisz, Zdzisław Bekisz, Bogdan Semmerling oraz Jan Głowienka przed drużyną Kłos Werblinia oraz ekipą Dragon Gdynia. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej szóstego turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Myślisz Roman Darzlubie
2. Kreft Paweł ZKP Wejherowo
3. Bekisz Zdzisław Darzlubie
4. Muża Jan Walety Bolszewo
5. Miiller Władysław LZS Kaszubia Starzyno
6. Grapp Kazimierz indywidualnie
7. Formella Alojzy Mrzezino
8. Matysiak Marian Dragon Gdynia
9. Radtke Marek Kłos Werblinia
10. Radtke Henryk Kłos Werblinia
11. Tkaczyk Jerzy LZS Kaszubia Starzyno
12. Wittbrodt Stefan OSP Jastrzębia Góra
13. Styn Marek MOKSiR Puck
14. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
15. Kohnke Henryk Władysławowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej szóstego turnieju:

Lp. Drużyna
1. Darzlubie
2. Kłos Werblinia
3. Dragon Gdynia
4. LZS Kaszubia Starzyno
5. ZKP Wejherowo
6. Zatoka Puck
7. Mrzezino
8. Żelistrzewo
9. MOKSiR Puck
10. OSP Jastrzębia Góra

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po sześciu turniejach:

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Formella Alojzy Mrzezino
2. Kohnke Henryk Władysławowo
3. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
4. Bekisz Zdzisław Darzlubie
5. Myślisz Roman Darzlubie
6. Semmerling Bogdan Darzlubie
7. Radtke Marek Kłos Werblinia
8. Myszewski Henryk MOKSiR Puck
9. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
10. Radtke Henryk Kłos Werblinia
11. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
12. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia
13. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno
14. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia
15. Głowienka Jan Darzlubie

Czołówka klasyfikacji drużynowej po sześciu turniejach:

Lp. Drużyna Duże punkty
1. Kłos Werblinia 1055
2. Darzlubie 1045
3. LZS Sokół Strzelno 895
4. Mrzezino 890
5. MOKSiR Puck 805
6. OSP Jastrzębia Góra 795
7. Żelistrzewo 790
8. Władysławowo 770
9. Dragon Gdynia 740
10. Sami Swoi Rumia 730

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 17 stycznia (niedziela) 2016 r. o godz. 14:00 w Remizie OSP w Mrzezinie.

Info: Henryk Radtke

Categories: Sport