VII Festyn Strażacki Weteranów Pożarnictwa Gminy Puck

VII Festyn Strażacki Weteranów Pożarnictwa Gminy Puck, czyli zmagania sportowo-pożarnicze z lekkim przymrużeniem oka. Festyn to przede wszystkim spotkanie po latach Weteranów Pożarnictwa, czyli Strażaków powyżej 50 roku życia. Tutaj każdy był zwycięzcą i otrzymał złoty medal. Organizatorzy (OSP Darzlubie) przypominają, że mówimy o Weteranach, ale chodzi tu przede wszystkim o doświadczanie, ponieważ warto wspomnieć, że większość z naszych uczestników, wciąż czynnie reaguje na wezwanie czerwonego koguta!

Konkrecje to:

1. Sztafeta strażacka na wesoło

2. Bieg na nartach

3. Kręgle strażackie

4. Przeciąganie liny

5. Ćwiczenie bojowe

Kwalifikacja punktowa z VII Festynu Strażackiego Weteranów Pożarnictwa:

1. OSP Żelistrzewo (po dogrywce) 35,5 pkt

2. OSP Połczyno 35 pkt

3. OSP Werblinia 30 pkt

4. OSP Gnieżdżewo 22 pkt

5. OSP Łebcz (po dogrywce) 21,5 pkt

6. OSP Darzlubie 21 pkt

7. OSP Leśniewo 17 pkt

Gospodarze Festynu to OSP Darzlubie we współpracy z Gminą Puck, którzy zapraszają na kolejną edycję która odbędzie się już za rok!

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

Wybierz interesujący układ