VIII turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej 2015/2016

Adam Baran oraz Zatoka Puck zwyciężają w 8. turnieju w Jastrzębiej Górze!

31 stycznia 2016 r. w Remizie OSP w Jastrzębiej Górze odbył się ósmy turniej Ligi Skata Sportowego Ziemi Puckiej sezonu 2015/2016. W turnieju wzięło udział 53 zawodników z 16 drużyn. Turniej zakończył się zwycięstwem Adama Baran (MOKSiR Puck) przed Alojzym Formella (Mrzezino) oraz Markiem Radtke (Kłos Werblinia). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Zatoka Puck grająca w składzie: Zygmunt Rohda, Andrzej Gaffka, Henryk Wejer oraz Czesław Spojda przed drużyną Dragon Gdynia oraz ekipą LZS Sokół Strzelno. Sześciu najlepszych zawodników zostało uhonorowanych nagrodami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej ósmego turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Baran Adam MOKSiR Puck
2. Formella Alojzy Mrzezino
3. Radtke Marek Kłos Werblinia
4. Stefański Stanisław Dragon Gdynia
5. Paszylk Marian Władysławowo
6. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
7. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
8. Gaffka Andrzej Zatoka Puck
9. Muża Jan Walety Bolszewo
10. Bekisz Zdzisław Darzlubie
11. Wejer Henryk Zatoka Puck
12. Lezner Przemysław LZS Sokół Strzelno
13. Matysiak Marian Dragon Gdynia
14. Kreft Kazimierz Walety Bolszewo
15. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej ósmego turnieju:

Lp. Drużyna
1. Zatoka Puck
2. Dragon Gdynia
3. LZS Sokół Strzelno
4. MOKSiR Puck
5. Władysławowo
6. Darzlubie
7. Żelistrzewo
8. Walety Bolszewo
9. Mrzezino
10. OSP Jastrzębia Góra

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po ośmiu turniejach:

Lp. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Formella Alojzy Mrzezino
2. Bekisz Zdzisław Darzlubie
3. Radtke Marek Kłos Werblinia
4. Kohnke Henryk Władysławowo
5. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
6. Myślisz Roman Darzlubie
7. Semmerling Bogdan Darzlubie
8. Rohda Zygmunt Zatoka Puck
9. Burczyk Andrzej Sami Swoi Rumia
10. Ceszke Zygmunt OSP Jastrzębia Góra
11. Głowienka Jan Darzlubie
12. Styn Marek MOKSiR Puck
13. Wejer Henryk Zatoka Puck
14. Jacek Ludwik Sami Swoi Rumia
15. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po ośmiu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Darzlubie
2. Kłos Werblinia
3. Mrzezino
4. LZS Sokół Strzelno
5. MOKSiR Puck
6. Zatoka Puck
7. Dragon Gdynia
8. OSP Jastrzębia Góra
9. Żelistrzewo
10. Władysławowo

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie http://skat-puck.pl/

Następny turniej odbędzie się dnia 13 lutego (sobota) 2016 r. o godz. 16:30 w Ośrodku Szkoleniowo-Sportowym Delfin w Pucku.

Info: Henryk Radtke

2016-01-31-17.36.17Zdjęcie przedstawia zwycięzcę zawodów Adama Baran (MOKSiR Puck).

Categories: Sport