VIII turniej Puckiej Ligi Baśki w Mechowie

Wojciech Adas, Gertruda Wittbrodt i Szpela Władysławowo najlepsi w 8. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Mechowie!

30 grudnia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie odbył się ósmy turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 127 zawodników w tym 4 kobiety z 22 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Wojciecha Adas (Szpela Władysławowo) przed Piotrem Radtke (Kontra Radoszewo) oraz Zbigniewem Scheiba (Karo Starzyno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Szpela Władysławowo grająca w składzie: Wojciech Adas, Mateusz Adas, Kazimierz Wejher, Daniel Blar, Adam Sitarz oraz Franciszek Konkel przed drużyną Gran Krokowa oraz ekipą Kontra Radoszewo. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz), która zajęła dwudzieste piąte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 8 turnieju:

l.p. Nazwisko i imię Drużyna
1. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
2. Radtke Piotr Kontra Radoszewo
3. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
4. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
5. Pipka Andrzej Gran Krokowa
6. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
7. Jamrus Jan Białogóra
8. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
9. Matysiak Marian Dragon Gdynia
10. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
11. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
12. Wejher Kazimierz Szpela Władysławowo
13. Klein Stanisław Kontra Radoszewo
14. Poerling Hubert Karo Starzyno
15. Blar Daniel Szpela Władysławowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej 8 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Szpela Władysławowo 64,0 661
2. Gran Krokowa 56,0 315
3. Kontra Radoszewo 55,0 461
4. Dragon Gdynia 48,5 393
5. Szpela II Władysławowo 48,0 432
6. Darzlubie 47,0 144
7. Strzecha Starzyno 44,0 245
8. OSP Mrzezino 43,0 356
9. Białogóra 43,0 134
10. Karo Starzyno 43,0 123

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po ośmiu turniejach:

  1. p.
Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
3. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
4. Radtke Marek Kontra Radoszewo
5. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
6. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
7. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
8. Pionka Henryk Walety Bolszewo
9. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo
10. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
11. Kopystecki Stanisław Białogóra
12. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
13. Baran Marek Gran Krokowa
14. Dawindziak Ryszard Białogóra
15. Lanc Jan Brzozaki Mechowo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po ośmiu turniejach:

  1. p.
Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Szpela Władysławowo
3. Dragon Gdynia
4. Pianka Gdynia
5. Białogóra
6. Szpela II Władysławowo
7. Walety Bolszewo
8. Kontra Radoszewo
9. Remus Żelistrzewo
10. Kaszubska Baśka Puck

Następny turniej odbędzie się 9 stycznia (sobota) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

1

zdjęcie przedstawia zwycięską ekipę Szpeli Władysławowo

Categories: foto,Sport,video