Wacław Bałachowski, Anna Ceszke i Remus Żelistrzewo najlepsi w 11. turnieju Puckiej Ligi Baśki w Strzelnie!

7 lutego 2016 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Strzelnie odbył się jedenasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2015/2016. W turnieju wzięła udział liczba 121 zawodników w tym 3 kobiety z 23 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Wacława Bałachowskiego (Remus Żelistrzewo) przed Eugeniuszem Ellwart (OSP Gnieżdżewo) oraz Henrykiem Szopa (LZS Sokół Strzelno). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Remus Żelistrzewo grająca w składzie: Wacław Bałachowski, Kazimierz Jeske, Zygmunt Wiśniewski, Kazimierz Kreft oraz Bolesław Jaszke przed drużyną LZS Sokół Strzelno oraz ekipą Walety Bolszewo. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Anna Ceszke (Białogóra).

Piętnastu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz pięć najlepszych drużyn zostało uhonorowanych nagrodami rzeczowymi i pucharami.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 11 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo
2. Ellwart Eugeniusz OSP Gnieżdżewo
3. Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno
4. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia
5. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck
6. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
7. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo
8. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
9. Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo
10. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo
11. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo
12. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo
13. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia
14. Willa Andrzej OSP Mrzezino
15. Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo Górne

Czołówka klasyfikacji drużynowej 11 turnieju:

l.p. Drużyna
1. Remus Żelistrzewo
2. LZS Sokół Strzelno
3. Walety Bolszewo
4. OSP Gnieżdżewo
5. Pianka Gdynia
6. Brzozaki Mechowo
7. Kłos Werblinia
8. Szpela Władysławowo
9. Rekowianie Rekowo Górne
10. Gran Krokowa

 

Czołówka klasyfikacji indywidualnej po jedenastu turniejach:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa
2. Adas Wojciech Szpela Władysławowo
3. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia
4. Radtke Marek Kontra Radoszewo
5. Adas Mateusz Szpela Władysławowo
6. Lanc Jan Brzozaki Mechowo
7. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno
8. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo
9. Dawińdziak Ryszard Białogóra
10. Sitarz Adam Szpela Władysławowo
11. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo
12. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia
13. Pionka Henryk Walety Bolszewo
14. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck
15. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo

 

Czołówka klasyfikacji drużynowej po jedenastu turniejach:

Lp. Drużyna
1. Gran Krokowa
2. Szpela Władysławowo
3. Dragon Gdynia
4. Pianka Gdynia
5. Walety Bolszewo
6. Białogóra
7. Remus Żelistrzewo
8. Kaszubska Baśka Puck
9. Szpela II Władysławowo
10. Kontra Radoszewo

Następny turniej odbędzie się 28 lutego (niedziela) o godz. 14:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-baski.pl

DSC02037Zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę Remus Żelistrzewo

Categories: Sport