Wernisaż wystawy malarstwa „Kobieta w wielu odsłonach”

W poniedziałek 20.04 w klimatycznym nastroju, przy dźwiękach muzyki z kobietą w tytule, w WDK Żelitrzewo odbył się wernisaż wystawy malarstwa Pań należących do koła artystycznej działalności twórczej. W klimat uroczystości, fragmentem wiersza J. Tuwima pt. „Ewa „ wprowadziła gości Urszula Stachowiak – kurator wystawy i zarazem artystka prowadząca zajęcia na terenie gminy Puck. W wernisażu pod wspólnym tytułem „ Kobieta w wielu odsłonach” wzięły udział panie: Alicja Miernecka Rohde, Beata Rabenda, Hanna Tratto, Aleksandra Krauze, Anna Wiśniewska, Renia Nadolna, Grażyna Głuchowska, Krystyna Mehring, Anna Henkiel, Barbara Baranowska, Teresa Litwin, Brygida Hochschilz, Agnieszka Piekarska, Danuta Gołębiewska.

zaproszenie2

Categories: Kultura,Rózne,Żelistrzewo