XI Gminne Mistrzostwa Lekkoatletyczne w kat. „OLDBOY” p.n. „Powroty na bieżnie, rzutnie i skocznie” Połczyno, 16.07.2017 r.

Dnia 16 lipca 2017 roku na boisku sportowym w Połczynie odbyły się XI Mistrzostwa Gminy Puck Weteranów w Lekkiej Atletyce. W zawodach wystartowało 100 osób z 9 miejscowości. Dodatkowo wystąpiło kilku zawodników spoza gminy (poza konkurencją). Konkurs rzutu młotem przeprowadzony został ze względu na bezpieczeństwo uczestników w piątek (14.07.2017 r.)

Zawody odbyły się przy wyjątkowo pięknej pogodzie. W imieniu organizatorów, uczestników imprezy powitał Brunon Ceszke. Mówca podziękował Waldemarowi Płomieniowi – twórcy i kreatorowi lekkiej atletyki, za jego bezgraniczne zaangażowanie na rzecz rozwoju tej dyscypliny na terenie Ziemi Puckiej. Podkreślił, iż mistrzostwa weteranów lekkiej atletyki wpisały się na stałe w pejzaż imprez sportowych w gminie Puck. Impreza pokazuje, iż lekka atletyka – jako „królowa sportu” – jest dyscypliną dla wszystkich pokoleń. Dla zdrowia, w wymiarze rekreacyjnym, sport ten jest potrzebny człowiekowi przez całe życie. Wspomniano, iż w dotychczasowych 10 mistrzostwach wzięło udział 388 osób. Minutą ciszy uczczono pamięć 16 osób (wymienionych z imienia i nazwiska), którzy odeszli do wieczności. Głos zabrał gość specjalny imprezy Wacław Krankowski – Prezes Polskiego Związku Weteranów Lekkiej Atletyki. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał Jerzy Tkaczyk – Z-ca Wójta Gminy Puck. Zawodnicy za miejsca od I do III oraz za trzy najwartościowsze wyniki w kategorii kobiet i mężczyzn otrzymali pamiątkowe medale oraz upominki rzeczowe, które wręczali: Jerzy Tkaczyk, Wacław Krankowski, Henryk Fiedorowicz – sędzia główny zawodów, oraz Stanisław Jaskułka – olimpijczyk (skoczek w dal) z Moskwy. Zespoły za miejsca od I do VI otrzymały puchary. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, LZS „Iskra” Połczyno. Imprezę prowadził Wiesław Oberzig – Gł. Instruktor ds. Kultury Fizycznej i Sportu OKSiT w Gminie Puck.

Uzyskane wyniki przeliczane były na punkty wg tabel z uwzględnieniem wieku uczestnika oraz odpowiedniej wagi sprzętu w konkurencjach rzutowych.

WYNIKI:

Bieg 60 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Białk Dominika 1980 Strzelno 9,8 580 K-35
2 Zinkiel Emilia 1984 Starzyński Dwór 10,2 471 K-30
3 Strójwąs Wioletta 1975 Mieroszyno 10,8 467 K-40
4 Kreft Sabina 1978 Starzyński Dwór 10,6 434 K-35
5 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 11,2 403 K-40
6 Warnke Beata 1974 Łebcz 11,2 403 K-40
7 Margol Magdalena 1985 Łebcz 10,8 368 K-30
8 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 11,6 342 K-40
9 Grandicka Małgorzata 1983 Łebcz 11,3 292 K-30
10 Stępień Katarzyna 1983 Strzelno 11,3 292 K-30
11 Bradtke Bogusława 1981 Starzyński Dwór 11,7 266 K-35
12 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 14,3 253 K-60
13 Blok Bernadeta 1967 Łebcz 14,8 102 K-50
14 Miłosz Lucyna 1946 Łebcz 18,4 60 K-70
15 Ustarbowska Maria 1955 Połczyno 17,4 29 K-60

Bieg 60 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
PK Pokrywka Leszek 1971 Gdynia 7,9 818 M-45
1 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 8,5 690 M-50
2 Lieske Edward 1940 Mieroszyno 10,6 635 M-75
3 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 8,9 555 M-50
4 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 8,1 537 M-35
5 Kunc Henryk 1960 Starzyno 9,3 523 M-55
6 Willner Waldemar 1964 Domatówko 9,0 523 M-50
PK Żaczek Julian 1960 Strzelno 9,4 492 M-55
7 Potrykus Łucjan 1952 Połczyno 10,2 465 M-65
8 Groenwald Dariusz 1971 Połczyno 8,9 461 M-45
9 Stępień Łukasz 1982 Strzelno 8,8 318 M-35
10 Wójcik Rafał 1977 Mieroszyno 9,2 291 M-40
11 Gaffke Janusz 1976 Starzyński Dwór 9,2 291 M-40
12 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 9,1 243 M-35
13 Topór Mariusz 1973 Łebcz 9,8 160 M-40
14 Koreike Sławomir 1972 Starzyński Dwór 10,8 62 M-45
15 Dominik Bogdan 1960 Starzyński Dwór 12,1 17 M-55
16 Babiński Ryszard 1971 Łebcz 11,6 4 M-45

Bieg 400 m kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Białk Dominika 1980 Strzelno 1:31,7 244 K-35
2 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 1:38,0 206 K-40
3 Margol Magdalena 1985 Łebcz 1:34,8 155 K-30
4 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 1:42,8 147 K-40
5 Stępień Katarzyna 1983 Strzelno 1:39,0 108 K-30
6 Strójwąs Wioletta 1975 Mieroszyno 1:49,1 85 K-40
7 Bradtke Bogusława 1981 Starzyński Dwór 1:47,3 66 K-35
8 Kreft Sabina 1978 Starzyński Dwór 1:47,6 64 K-35
9 Rompca Izabela 1982 Starzyński Dwór 1:48,7 56 K-35
10 Grandicka Małgorzata 1983 Łebcz 1:48,3 33 K-30

Bieg 800 m mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 2:23,3 375 M-35
2 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 2:43,3 326 M-50
3 Willner Waldemar 1964 Domatówko 2:47,5 271 M-50
4 Dettlaff Sławomir 1972 Połczyno 2:48,6 184 M-45
5 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 2:51,2 58 M-35
6 Dettlaff Henryk 1967 Mieroszyno 3:11,7 53 M-50
7 Stępień Łukasz 1982 Strzelno 2:56,3 30 M-35
8 Topór Mariusz 1981 Łebcz 3:06,9 13 M-40
9 Gaffke Janusz 1976 Starzyński Dwór 3:12,7 1 M-40
10 Selke Dariusz 1980 Starzyński Dwór 3:36,7 0 M-35

Skok w dal kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 2,87 604 K-60
2 Białk Dominika 1980 Strzelno 3,85 540 K-35
3 Witkowska Wioletta 1974 Mieroszyno 3,12 419 K-40
4 Hirt Sylwia 1974 Łebcz 3,04 399 K-40
5 Warnke Beata 1974 Łebcz 2,92 368 K-40
6 Komorek Maria 1954 Strzelno 2,16 359 K-60
7 Kreft Sabina 1978 Starzyński Dwór 3,06 350 K-35
8 Zinkiel Emilia 1984 Starzyński Dwór 3,28 348 K-30
9 Wicka Grażyna 1982 Starzyński Dwór 2,92 317 K-35
10 Stępień Katarzyna 1983 Strzelno 2,95 275 K-30
11 Margol Magdalena 1985 Łebcz 2,90 264 K-30
12 Dodot Magdalena 1980 Łebcz 2,62 247 K-35
13 Rompca Izabella 1982 Starzyński Dwór 2,18 142 K-35
14 Strójwąs Wioleta 1975 Mieroszyno 2,78 3,33 K-40

Skok w dal mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 4,91 778 M-50
2 Lieske Edward 1940 Mieroszyno 3,28 694 M-75
3 Żaczek Julian 1960 Strzelno 4,15 654 M-55
4 Potrykus Łucjan 1952 Połczyno 3,55 629 M-65
5 Mollin Bartłomiej 1978 Strzelno 5,03 569 M-35
6 Dettlaff Henryk 1967 Mieroszyno 3,94 525 M-50
7 Kunc Henryk 1960 Starzyno 3,62 507 M-55
8 Wójcik Rafał 1977 Mieroszyno 4,21 457 M-40
9 Kepke Michał 1979 Mieroszyno 4,16 385 M-35
10 Babiński Ryszard 1981 Łebcz 3,32 310 M-45
11 Gaffke Janusz 1976 Starzyński Dwór 3,50 298 M-40
12 Dominik Bogdan 1960 Starzyński Dwór 2,82 288 M-55
13 Jaffke Marek 1968 Starzyno 3,06 249 M-45

Pchnięcie kulą kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 8,65 779 K-60
2 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 8,20 734 K-60
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 10,35 701 K-50
4 Marszewska Elżbieta 1950 Połczyno 6,48 658 K-65
5 Jeszke Zofia 1934 Mieroszyno 4,23 647 K-80
6 Selke Halina 1949 Mieroszyno 6,37 646 K-65
7 Miłosz Łucja 1947 Łebcz 5,27 608 K-70
8 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 4,58 607 K-75
9 Szejba Katarzyna 1959 Starzyno 7,82 597 K-55
10 Dettlaff Krystyna 1954 Starzyński Dwór 6,65 581 K-60
11 Priebe Barbara 1952 Łebcz 5,33 528 K-65
12 Ustarbowska Maria 1955 Połczyno 6,04 520 K-60
13 Dettlaff Jadwiga 1948 Połczyno 5,24 518 K-65
14 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 9,63 518 K-30
15 Dettlaff Małgorzata 1944 Strzelno 4,42 498 K-70
16 Nowak Urszula 1954 Starzyno 5,60 477 K-60
17 Pionke-Willner Bożena 1964 Domatówko 6,65 424 K-50
18 Blok Bernadeta 1967 Łebcz 5,43 392 K-50
19 Borkowska Anna 1949 Mieroszyno 4,10 388 K-65
20 Renusz Teresa 1937 Łebcz 2,68 385 K-80
21 Dodot Magdalena 1980 Łebcz 7,39 380 K-35
22 Koreike Joanna 1974 Starzyński Dwór 6,58 358 K-40
23 Zielke Krystyna 1968 Starzyno 5,65 352 K-45
24 Renusz Regina 1949 Łebcz 3,76 350 K-65
25 Borkowska Maria 1953 Łebcz 4,22 341 K-60
26 Zinkiel Emilia 1984 Starzyński Dwór 6,07 299 K-30
27 Wicka Grażyna 1982 Starzyński Dwór 5,90 288 K-30

Pchnięcie kulą mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 12,65 1066 M-65
PK Stolarczyk Marek 1964 Lubin 13,38 880 M-50
1 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 8,56 696 M-65
2 Sierosławski Andrzej 1954 Łebcz 9,36 682 M-60
3 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 10,34 663 M-50
4 Zelewski Tadeusz 1949 Połczyno 8,08 653 M-65
5 Samel Jerzy 1952 Starzyński Dwór 8,04 650 M-65
6 Miłosz Adam 1972 Połczyno 10,28 649 M-45
7 Ustarbowski Zbigniew 1951 Połczyno 7,92 638 M-65
8 Hapka Leszek 1967 Strzelno 9,98 637 M-50
9 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 9,96 636 M-50
10 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 9,48 601 M-50
PK Żaczek Julian 1960 Strzelno 8,33 587 M-55
11 Kunc Henryk 1960 Starzyno 8,27 582 M-55
12 Wittbrodt Augustyn 1942 Łebcz 6,48 573 M-75
13 Matejewski Piotr 1966 Połczyno 8,95 564 M-50
14 Margol Robert 1974 Łebcz 9,91 551 M-40
15 Dettlaff Piotr 1963 Strzelno 8,34 520 M-50
16 Oberzig Józef 1960 Strzelno 7,40 513 M-55
17 Białk Józef 1955 Strzelno 7,07 497 M-60
18 Zielke Jerzy 1967 Starzyński Dwór 7,75 478 M-50
19 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 9,22 475 M-35
20 Dettlaff Roman 1966 Strzelno 7,56 465 M-50
21 Korthals Bernard 1965 Połczyno 7,51 461 M-50
22 Jednachowski Henryk 1972 Łebcz 7,11 427 M-45
23 Hincke Marcin 1973 Starzyński Dwór 7,81 420 M-40
24 Warnke Witold 1974 Łebcz 7,67 411 M-40
25 Dettlaff Henryk 1967 Mieroszyno 6,22 370 M-50
26 Bradtke Waldemar 1978 Starzyński Dwór 7,43 369 M-35
27 Selke Dariusz 1980 Starzyński Dwór 6,35 305 M-35
PK Stolarczyk Miłosz 1998 Lubin 13,53 (6 kg)

Rzut oszczepem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 19,65 462 K-50
2 Pionke-Wilner Bożena 1964 Domatówko 15,04 338 K-50
3 Jeszke Zofia 1934 Mieroszyno 6,94 335 K-80
4 Okun Longina 1954 Połczyno 10,95 314 K-60
5 Koreike Joanna 1974 Starzyński Dwór 15,20 306 K-40
6 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 8,05 295 K-70
7 Dodot Magdalena 1980 Łebcz 16,50 289 K-35
8 Jednachowska Sylwia 1975 Łebcz 13,89 274 K-40
9 Selke Halina 1949 Mieroszyno 8,47 268 K-65
10 Ustarbowska Maria 1955 Połczyno 9,51 264 K-60
11 Marszewska Elżbieta 1950 Połczyno 8,26 260 K-65
12 Zielke Krystyna 1968 Starzyński Dwór 11,38 250 K-45
13 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 8,24 220 K-60
14 Dettlaff Jadwiga 1948 Połczyno 7,19 218 K-65
15 Wicka Grażyna 1982 Starzyński Dwór 11,21 176 K-35
16 Blok Bernadetta 1967 Łebcz 8,04 150 K-50
17 Borkowska Maria 1953 Łebcz 6,03 144 K-60
18 Bradtke Bogusława 1981 Starzyński Dwór 10,18 127 K-30
19 Borkowska Anna 1949 Mieroszyno 4,72 120 K-65

Rzut oszczepem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 44,63 945 M-60
2 Licau Wojciech 1963 Mieroszyno 37,75 700 M-50
3 Żaczek Julian 1960 Strzelno 33,37 677 M-55
4 Mislisz Piotr 1964 Osłonino 32,37 589 M-50
5 Ceszke Brunon 1954 Strzelno 28,70 580 M-60
6 Dettlaff Piotr 1963 Strzelno 30,15 543 M-50
7 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 29,19 524 M-50
8 Ustarbowski Zbigniew 1951 Połczyno 22,92 500 M-65
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 36,75 453 M-30
9 Zelewski Tadeusz 1949 Połczyno 20,72 445 M-65
10 Topór Mariusz 1973 Łebcz 29,80 431 M-40
11 Margol Robert 1974 Łebcz 27,87 399 M-40
12 Dominik Bogdan 1960 Starzyński Dwór 20,82 395 M-55
13 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 30,20 392 M-35
14 Willner Waldemar 1964 Domatówko 22,64 390 M-50
15 Hapka Leszek 1967 Strzelno 22,17 380 M-50
16 Bekisz Franciszek 1969 Połczyno 22,93 354 M-45
17 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 26,21 331 M-35
18 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 15,45 313 M-65
19 Zielke Jerzy 1967 Starzyński Dwór 17,53 286 M-50
20 Koreike Sławomir 1972 Starzyński Dwór 17,46 252 M-45
21 Warnke Witold 1974 Łebcz 18,82 246 M-40
22 Bradtke Waldemar 1978 Starzyński Dwór 15,96 174 M-35

Rzut dyskiem kobiet:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
1 Renusz Irena 1956 Mieroszyno 23,42 675 K-60
2 Korthals Małgorzata 1937 Połczyno 12,72 589 K-80
3 Ptak Ryszarda 1967 Strzelno 23,80 523 K-50
4 Stromska Klaudia 1984 Mieroszyno 29,15 466 K-30
5 Jeszke Zofia 1934 Mieroszyno 9,32 413 K-80
6 Kustoch Ewa 1954 Łebcz 12,32 321 K-60
7 Selke Halina 1949 Mieroszyno 10,78 317 K-65
8 Renusz Regina 1949 Łebcz 10,70 314 K-65
9 Dettlaff Małgorzata 1944 Strzelno 7,71 243 K-70
10 Marzecka Elżbieta Połczyno 9,33 227 K-60
11 Borkowska Anna 1949 Mieroszyno 8,16 223 K-65
12 Dettlaff Jadwiga 1948 Połczyno 8,75 208 K-60
13 Borkowska Maria 1953 Łebcz 8,18 190 K-60
14 Wittbrodt Gertruda 1943 Łebcz 6,22 183 K-70
15 Zielke Krystyna 1968 Starzyński Dwór 12,66 150 K-45
16 Rompca Izabela 1982 Starzyński Dwór 11,92 150 K-35

Rzut dyskiem mężczyzn:

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
PK Stolarczyk Marek 1966 Lubin 50,24 940 M-50
PK Krankowski Wacław 1951 Toruń 42,08 907 M-65
1 Płomień Waldemar 1941 Błądzikowo 30,40 806 M-75
2 Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 30,96 573 M-60
3 Ceszke Brunon 1954 Strzelno 28,63 524 M-60
4 Żaczek Julian 1960 Strzelno 26,60 463 M-55
5 Jeka Waldemar 1969 Połczyno 25,83 455 M-45
PK Stromski Piotr 1984 Mieroszyno 27,13 434 M-30
6 Ustarbowski Zbigniew 1951 Połczyno 21,12 419 M-65
7 Dettlaff Piotr 1963 Strzelno 24,02 411 M-50
8 Lieske Edward 1940 Mieroszyno 16,53 405 M-75
9 Groenwald Fabian 1980 Połczyno 25,06 395 M-35
10 Drzeżdżon Jan 1948 Starzyno 19,57 383 M-65
11 Zielke Jerzy 1967 Starzyński Dwór 21,82 367 M-50
12 Margol Robert 1974 Łebcz 22,93 356 M-40
13 Zelewski Tadeusz 1949 Połczyno 18,20 351 M-65
14 Nadolski Tadeusz 1963 Łebcz 19,08 312 M-50
15 Bradtke Waldemar 1978 Starzyński Dwór 20,08 303 M-35
16 Grandicki Przemysław 1979 Łebcz 19,48 292 M-35
17 Oberzig Józef 1960 Strzelno 16,15 291 M-55
18 Hintzke Marcin 1973 Starzyński Dwór 19,42 291 M-40
19 Nowak Andrzej 1949 Starzyno 11,18 162 M-60
PK Skwiercz Mateusz 1994 Mechowo 37,00

Rzut młotem mężczyzn

Msc. Nazwisko i imię Rocznik Miejscowość Wynik Pkt. Kategoria
Ceszke Brunon 1954 Strzelno 37,61 747 M-60
Płomień Waldemar 1941 Błądzikowo 27,02 647 M-75
Jarmulewski Jerzy 1957 Mieroszyno 28,95 558 M-60
Miłosz Adam 1972 Połczyno 22,00 351 M-45
Korthals Bernard 1965 Połczyno 21,13 338 M-50
Jeka Waldemar 1969 Połczyno 18,75 289 M-45
Stromski Tomasz 1969 Mieroszyno 18,73 289 M-45
Groenwald Fabian 1980 Połczyno 21,28 261 M-35
Koreike Sławomir 1972 Starzyński Dwór 11,50 151 M-45
Selke Dariusz 1980 Starzyński Dwór 10,60 96 M-35
PK Ceszke Błażej 1989 Strzelno 37,52 (7 kg)
PK Kowalski Bartłomiej 2002 Puck 31,01 (7 kg)
PK Kowalski Bartłomiej 2002 Puck 39,68 (5 kg)

KLASYFIKACJA NA NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWE WYNIKI

KOBIETY

Msc. Nazwisko i imię Rocznik dyscyplina Wynik Pkt. Kategoria
1 Renusz Irena 1956 Kula 8,65 779 K-60
2 Kustoch Ewa 1954 Kula 8,20 734 K-60
3 Ptak Ryszarda 1967 Kula 10,35 701 K-50
4 Renusz Irena 1956 Dysk 23,42 675 K-60
5 Marszewska Elżbieta 1950 Kula 6,48 658 K-65
6 Jeszke Zofia 1934 Kula 4,23 647 K-80
7 Selke Halina 1949 Kula 6,37 646 K-65
8 Miłosz Łucja 1947 Kula 5,27 608 K-70
9 Wittbrodt Gertruda 1943 Kula 4,58 607 K-75
10 Renusz Irena 1956 W dal 2,87 604 K-60

MĘŻCZYŹNI

Msc. Nazwisko i imię Rocznik dyscyplina Wynik Pkt. Kategoria
1 Krankowski Wacław 1951 Kula 12,65 1066 M-65
2 Jarmulewski Jerzy 1957 Oszczep 44,63 945 M-60
3 Stolarczyk Marek 1966 Dysk 50,24 940 M-50
4 Krankowski Wacław 1951 Dysk 42,08 907 M-65
5 Stolarczyk Marek 1964 Kula 13,38 880 M-50
6 Pokrywka Leszek 1971 60 m 7,9 818 M-45
7 Płomień Waldemar 1941 Dysk 30,40 806 M-75
8 Matejewski Piotr 1966 W dal 4,91 778 M-50
9 Ceszke Brunon 1954 Młot 37,61 747 M-60
10 Licau Wojciech 1963 Oszczep 37,75 700 M-50

KOŃCOWA KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA

Miejsce Miejscowość Punkty
1 MIEROSZYNO 236
2 STRZELNO 208
3 POŁCZYNO 155
4 ŁEBCZ 145
5 STARZYŃSKI DWÓR 115
6 STARZYNO 44
7 DOMATÓWKO 32
8 BŁĄDZIKOWO 24
9 OSŁONINO 24

Sędzia Główny Zawodów

Henryk Fiedorowicz

Categories: baner,foto,Połczyno,PRIORYTET,Sołectwa,Sport