XI turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2014/2015

Jacek Rogocki, Gertruda Wittbrodt i Brzozaki Mechowo najlepsi w 11. turnieju w Leśniewie!

25 stycznia 2015 r. w Wiejskim Klubie Kultury w Leśniewie odbył się jedenasty turniej Puckiej Ligi Baśki sezonu 2014/2015. W turnieju wzięła udział liczba 136 zawodników w tym 3 kobiety z 26 drużyn.

Turniej zakończył się zwycięstwem Jacka Rogockiego (PKA Gdynia) przed Markiem Brzozowskim (Brzozaki Mechowo) oraz Andrzejem Okólskim (Bałtyk Władysławowo). W klasyfikacji drużynowej turnieju zwyciężyła drużyna Brzozaki Mechowo grająca w składzie: Adam Brzozowski, Tomasz Putkowski, Marek Brzozowski, Dawid Palczykowski, Jan Lanc oraz Andrzej Brzozowski przed drużyną PKA Gdynia oraz ekipą z Białogóry. Najwyżej sklasyfikowaną kobietą została Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz), która zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Dziesięciu najlepszych zawodników, najwyżej sklasyfikowana kobieta oraz trzy najlepszych drużyny zostały uhonorowane pucharami oraz nagrodami rzeczowymi.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 11 turnieju:

l.p. Nazwisko i Imię Drużyna
1. Rogocki Jacek PKA Gdynia
2. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo
3. Okólski Andrzej Bałtyk Władysławowo
4. Wittbrodt Gertruda OSP Łebcz
5. Maszke Andrzej Białogóra
6. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck
7. Dawidowski Andrzej PKA Gdynia
8. Rost Bogusław Darzlubie
9. Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo
10. Adas Wojciech Szpela I Władysławowo
11. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo
12. Cejnowa Tadeusz Huragan Smolno
13. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo
14. Dawidowski Zdzisław PKA Gdynia
15. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck


Czołówka klasyfikacji drużynowej
11 turnieju:

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Brzozaki Mechowo 65,0 318
2. PKA Gdynia 61,5 585
3. Białogóra 57,0 407
4. Gran Krokowa 54,5 287
5. Walety Bolszewo 50,0 168
6. Remus Żelistrzewo 49,0 236
7. Dragon Gdynia 49,0 183
8. Kaszubska Baśka Puck 46,5 220
9. Darzlubie 46,0 183
10. Szpela I Władysławowo 44,5 134


Czołówka klasyfikacji indywidualnej po 11 turniejach

l.p. Nazwisko i Imię Drużyna Duże punkty Punkty stolikowe
1. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 172,5 935
2. Koziróg Ryszard Gran Krokowa 155,0 909
3. Kreft Kazimierz Pianka Gdynia 147,0 887
4. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 131,5 612
5. Duzowski Bolesław Pianka Gdynia 131,0 594
6. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 131,0 341
7. Liecau Roman Gran Krokowa 130,0 420
8. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 130,0 412
9. Maszke Andrzej Białogóra 127,0 536
10. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 126,0 581
11. Poerling Hubert Białogóra 123,0 484
12. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 120,5 535
13. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo 119,5 298
14. Okólski Andrzej Bałtyk Władysławowo 117,5 528
15. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 116,5 782


Czołówka klasyfikacji drużynowej po 11 turniejach

l.p. Drużyna Punkty Punkty stolikowe
1. Brzozaki Mechowo 616,0 3323
2. Gran Krokowa 573,5 2514
3. Dragon Gdynia 568,0 2286
4. Pianka Gdynia 521,5 2160
5. Białogóra 521,0 2118
6. PKA Gdynia 488,5 2166
7. Remus Żelistrzewo 486,5 1702
8. Kłos Werblinia 476,0 1194
9. Bałtyk Władysławowo 468,0 1088
10. OSP Mrzezino 454,5 1054

 

Następny turniej odbędzie się 8 lutego (niedziela) o godz. 17:00 w Wiejskim Klubie Kultury w Mechowie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie internetowej Puckiej Ligi Baśki – www.pucka-liga-baski.pl

info: Henryk Radtke / www.pucka-liga-b

DSC09030

najlepsza zawodniczka Gertruda Wittbrodt (OSP Łebcz)

 

DSC09041

najwyżej sklasyfikowany zawodnik Jacek Rogocki (PKA Gdynia)

 

DSC09044

najlepszy zespół Brzozaki Mechowo

Categories: Leśniewo,Sport