[FOTO] Komunikat z XIX Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej w Żelistrzewie

Dnia 23 listopada 2014 roku w godz.14 – 20 w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się XIX Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Ziemi Puckiej pod patronatem Wójta Gminy Puck. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy Biura Powiatowego Ośrodka  Doradztwa Rolniczego w Pucku i Rady Gminnej KGW w Pucku. Gospodarzem turnieju było  Koło Gospodyń Wiejskich w Żelistrzewie.

W turnieju wzięło udział dziewiętnaście (6 osobowych) reprezentacji z następujących miejscowości: Mieroszyno, Strzelno, Łebcz, Gnieżdżewo, Swarzewo, Władysławowo, Starzyno, Mechowo, Leśniewo, Domatówko, Celbowo, Lisewo, Połchowo, Rekowo Górne, Karlikowo, Rzucewo, Smolno, Werblinia, Żelistrzewo.

Wśród gości obecni byli m.in. Wojciech Dettlaff – Starosta Pucki, Tadeusz Puszkarczuk – Wójt Gminy Puck, Jerzy Tkaczyk – V-ce Wójt Gminy Puck, Jarosław Białk –V-ce Wójt Gminy Krokowa, radni i sołtysi z miejscowości startujących kół.

Więcej informacji i wyniki na stronie www.oksitpuck.pl

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6085683939623584785]

==============================================================

 

2014.tkgw.BANER

Wybierz interesujący układ