Żelistrzewo: Walentynki w ZS

Ostatni tydzień upłynął w naszej szkole w atmosferze miłości i przyjaźni, a wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego. Jak co roku Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie wrzucali kartki i serduszka do specjalnie oznakowanej skrzynki, następnie walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały adresatom.
W Dniu św. Walentego od samego rana wszystkim w szkole mocniej biły „serducha”, gdyż z niecierpliwością oczekiwali na walentynkową pocztę, która przekazywała ozdobne i najczęściej własnoręcznie zrobione liściki z walentynkowymi wierszykami.
Atmosferę tego dnia tworzył odpowiedni wystrój klas, wśród których dominował kolor czerwony i niezliczona ilość czerwonych serc, pojawiających się w różnych miejscach w szkole. Niewątpliwie była to piękna okazja do tego, aby okazać sympatię komuś, kogo szczególnie lubimy.

Wybierz interesujący układ