1 lipca rusza nabór kolejnej edycji programu ?Dobry start?

Już od 1 lipca rusza kolejny nabór wniosków do programu ?Dobry start? popularnie zwanego 300+. Program przeznaczony jest na wyprawkę szkolną dla każdego uczącego się dziecka ? niezależnie od dochodów.

Świadczenie przysługuje na uczące się dziecko w wieku od 7 do 20 lat, a w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami do 24 roku życia.

Wnioski do programu ?Dobry start? można składać online lub drogą tradycyjną. Należy zwrócić uwagę, że termin ich przyjmowania nie jest tożsamy dla formy elektronicznej i tradycyjnej:

• drogą tradycyjną (np. drogą pocztową) od 1 sierpnia,
  • drogą elektroniczną już od 1 lipca.