100 lat Jadwigi Portykus z Łebcza

20 lutego 2014 roku w Domu Pomocy Społecznej w Lubkowie swoje Setne urodziny obchodziła mieszkanka Łebcza Pani Jadwiga Potrykus.

Na urodziny Jubilatki przybyły oficjalne delegacje, przedstawiciele GOPS w Pucku, OSP w Łebczu, koleżanki z Koła Gospodyń Wiejskich w Łebczu oraz Sołtys Łebcza i rodzina Jubilatki.

W imieniu Wójta Gminy Puck życzenia wraz z bukietem róż i okolicznościowym dyplomem złożyła Iwona Rumanowska, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku.

Jubileusz przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze, a goście życzyli Jubilatce 200 lat.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012125488299893905]

fot.Grzegorz Nowicki