• GOPS

101 urodziny mieszkanki Gminy Puck

Pani Klara Draws z Połczyna ukończyła 101 lat. Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk z dyrektorem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Iwoną Rumanowską oraz radnym Gminy Puck, a zarazem sołtysem wsi Połczyno Łukaszem Korthals odwiedzili Jubilatkę. Pani Klara otrzymała z tej okazji od Wójta życzenia, piękne kwiaty, upominki i list gratulacyjny. Nie obyło się bez odśpiewania ?200 lat?. Spotkanie odbyło się w gronie najbliższej rodziny, a sama Jubilatka była bardzo wzruszona. To już druga tego typu uroczystość w Gminie Puck w tym roku. 4 stycznia 102 urodziny obchodziła mieszkanka Leśniewa Pani Marta Weltrowska. Chyba klimat naszej Gminy służy jej mieszkańcom.