• GOPS
  • Akcja „CZYSTY ANIOŁEK”

Akcja „CZYSTY ANIOŁEK”

Jak wziąć udział w akcji?

1. Zorganizuj zbiórkę w swoim środowisku: szkole, przedszkolu, zakładzie pracy, podczas domowej uroczystości. Każdy przyniesie dowolną rzecz wg swoich możliwości (mydełko, szampon, pastę, szczotkę do zębów, ręcznik).

2. Zebrane środki czystości zapakujcie do siatki, pudełka. Zachęcamy do zrobienia zdjęcia zbiórki i jej uczestników. Przyślijcie zdjęcie wraz z opisem kto i co zorganizował na nasz adres: stowarzyszenie@piekne-anioly.pl, a my pokażemy na naszej stronie i fb jak się bawiliście i jak pomogliście. Dobrem trzeba się chwalić, można wtedy pomóc dwa razy. Sam pomogłeś i pokazałeś innym jak to robić. Jesli ktoś pod wpływem Twojej akcji zorganizował swoją, to Ty pomogłeś dwa razy!

3. Następnie wydrukuj kartę informacyjną (znajdziesz ją tutaj http://www.piekne-anioly.org włóż ją do paczki i gotową paczkę zanieś do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej. Pracownicy socjalni, asystenci rodzin rozwiozą rzeczy tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Adres i telefony jednostek organizacyjnych pomocy społecznej znajdziesz tutaj: http://bazy.ngo.pl po wpisaniu swojej miejscowości.

4. Wspieramy się na wzajem, opowiadamy i zachęcamy do zbiórki. Z naszej strony można ściągnąć plakat i umieścić go na swojej stronie, fb. To nie jest akcja Stowarzyszenia, to jest akcja, która powinna wzbudzić reakcję u nas wszystkich!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku przyjmuje środki czystości w ramach akcji CZYSTY ANIOŁEK w swojej siedzibie przy ulicy 10 Lutego 29 w Pucku, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30 do 15.30

AkcjaCzystyAniolek2

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content