Day: 17 czerwca, 2019

Strategia Polityki Społecznej

Na terenie Urzędu Gminy Puck zorganizowano spotkanie z mieszkańcami, które miało na celu wskazanie problemów lokalnych społeczności, oraz opracowania Strategii Polityki Społecznej. Organizatorzy chcieliby

Połchowie kolejna inwestycja zakończona

Gmina Puck zdobyła dofinansowanie w ramach działania ?Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność? w ramach Priorytetu 4 ?Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, objętego Programem Operacyjnym